Jaka łopata do odśnieżania

G
Jacek 2014-11-20 10:09

Jaka łopata do odśnieżania

Chcialbym zakupic porzadna lopate do odsniezania na zime. Od razu zaznaczam, ze mam nie za duzo podjazd, wiec kupowanie odsniezarki to w moim przypadku glupota. Mimo wszystko chcialbym kupic dobra lopate zeby nie miec z nia problemow za chwile i w polowie senzonu nie latac po sklepach. marketowe szybko sie niszcza, lamia i tylko doprowadzaja mnie do szalu. Co myslicie o Fiskarsie, noze robia dobre a jak lopaty? A moze polecacie cos innego?

G
??? 2014-11-20 11:24

Re: Jaka łopata do odśnieżania

Czy to reklama ? Bo nie wierzę, że człowiek rozumny może takie pytanie zadać. Nie kupuj łopaty za 15 zł, tylko daj 30zł i będzie służyła kilka sezonów

G
Stef 2014-11-20 11:31

Re: Jaka łopata do odśnieżania

Dlaczego nie może? Ja tez kupowałem już za 30 zl i jakos nie sluzyly. Nawet jeden sezon jest dla nich ciezki. . Nic dziwnego ze czlowiek chce sie poradzic. Ja polecam firme romanik, mam od nich rozne narzedzia gorodowe i sprawdzaja sie, nawet jak zapomne ich schowac i przezywaja kapiele deszczowe.

G
??? 2014-11-20 12:09

Re: Re: Jaka łopata do odśnieżania

Dlaczego nie może? Ja tez kupowałem już za 30 zl i jakos nie sluzyly

A łopata od romanika to ile kosztuje ? milion ?

G
Stef 2014-11-20 12:33

Re: Jaka łopata do odśnieżania

Ja mam za niecałe 60 i to tak porządną że wystzsko nią zrobie. A ja rozumiem pytanie tak, że człowiek nie chce kupować marketowych podrobek a nie, ze chce wydac milion. Zreszta nie rozumiem po co się udzielasz "???" skoro nie masz zadnej konkretnej rady dla użytkownika Jacka.

G
??? 2014-11-20 12:51

Re: Re: Jaka łopata do odśnieżania

Ja mam za niecałe 60 i to tak porządną że wystzsko nią zrobie.rady

Piszesz że masz łopatę od romanika i za 60zł. Więc zdecyduj się co masz, bo najdroższa łopata od romanika kosztuje 40zł, a standardowa kosztuje 26zł. Więc podaj proszę link do tej swojej łopaty, może masz jakąś pozłacaną. Ja właśnie pisząc o łopacie za 30zł miałem na myśli łopatę taką jak robi np. romamik i cała masa innych producentów, czyli łopatę trwałą i wystarczającą

G
Lidka 2014-11-20 13:06

Re: Jaka łopata do odśnieżania

Biorąc pod uwagę fakt, że temat dotyczy łopaty do odśnieżania, mogę polecić pługi Fiskarsa, mamy takie w gminie i licealiści ładnie nam wszytsko dosniezaja. Poza tym jak firma robi dobre noze to i taki sprzet bedzie dobry.

G
??? 2014-11-20 13:30

Re: Re: Jaka łopata do odśnieżania

http://www.narzedzia.pl/szpadel-mercedes-prosty-z-uchwytem-dy-euro-romanik,38823.html
http://www.narzedzia.pl/lopata-romanik,38832.html
http://www.narzedzia.pl/szpadel-mercedes-prosty-z-uchwytem-dy-met-romanik-83108,38824.html
Za prawdziwe lopaty troche sie placi. Ale przynajmiej trzymaja ile trzeba

Zobacz sobie jak wygląda łopata do śniegu i nie podsyłaj linków szpadli i szufli do węgla :))))))

G
Kuzyn 2014-11-20 13:30

Re: Jaka łopata do odśnieżania

Ja mam bardzo dużo z fiskarsa narzedzi ogrodowych. Nie mialem roblemow zandych wlasciwie z tym sprzetem. O ramaniku tez slyszalem, podobno dobre i niedrogie.

G
Stef 2014-11-20 13:41

Re: Jaka łopata do odśnieżania

A ja wspomnialem ze mam lopate do odsniezania gdzies? Zreszta mniejsza, polecam Romanika jesli Jacek jestes zainteresowany

R
Rita 2017-11-14 13:53

Re: Jaka łopata do odśnieżania

Mnie się wydaje, że zwykła tez się sprawdzi, tylko ważny jest materiał z którego jest wykonana, wiadomo, im trwalszy, tym lepiej.

R
Maridel 2019-03-06 13:03

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1