Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
Stare imadło się poddało i potrzebuję przyzwoitego imadła do domu za rozsądną cenę. Szczęki 100mm max 125mm z patriotycznych pobudek wybrałbym jakieś polskie (Bison-Bial, Ściskpol) ale wpadło mi w oko imadło Yato YT-6505 - dwie osie obrotu dają sporo możliwości dostępu do obrabianego przedmiotu. Czy ktoś ma doświadczenia z tym imadłem? Nie będzie z czasem miało luzów ? Ewentualnie inne rekomendacje - budżet max 250zł, lepiej mniej :-)
Setka to dobre narzędzie do robót raczej precyzyjnych (drewno, miękki metal). Jeśli nie wysilisz korpusu, to będziesz się długo cieszył tym dość przyzwoitym wielofunkcyjnym imadłem. Nie pytaj i tym samym nie pisz pod tym nickiem. Ten jest powiedzmy ;) ;) ;) zastrzeżony i generalnie nikt z wyjątkiem właśnie GOŚCIA tego forum Ci nie odpowie. Ów GOŚĆ jednak specjalizuje się w nieco innym asortymencie.
Dzięki za info, nicka zmieniam na inny :-)
Powodzenia i przyjemności w tworzeniu! I choć to tylko 'setka', to dwie stówki niestety nie wyjęte. Trochę drogo, ale to imadełko pozwoli na precyzję w pracy.
Obejrzałem imadełko na żywo i niestety zrezygnowałem. Wygląda i owszem przyzwoicie, ale ten obrót w pionie jest niemożliwy przy zaciśniętych szczękach (sic!), szczęki trzeba poluzować, wtedy obrócić i zacisnąć ponownie. Bardzo dziwne - funkcjonalność takiego rozwiązanie jest dyskusyjna. Nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło. Namierzyłem na Allegro nowe polskie imadło za stówkę i w sobotę już popracowałem. Gra i buczy ! :-)
Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.
Moim zdaniem najlepiej te możliwości imadła sprawdzić już w sklepie.
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.