Husqvarna....nikomu nie polecam!

Do ostatniej strony »
G
daro 2012-04-09 21:31

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

nie codzi oto kto co sprzedaje tylko ogólnie o zasady uzytkowania tego typu sprzetu,rozsypało się wiec to nie moja wina, smarowanie?instrukcja?ja 4 ty rok stosuje sie do zaleceń producenta nie oszczedzajac pilarki i mam spokój,oczywiscie uzywajac zalecanych płynówi smarów,wazne jest też dobranie mocy sprzetu do obciżenia itp

G
kordi82 2012-04-11 22:07

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Ja też nie uważam że Huska to lipa. Ale tylko i wyłącznie w wersji profesjonalnej. Kosy od 343R, piła od 353. Jak sobie kupisz kose Huski za 1000zł, albo pilarkę za 800zł, to wydaje mi sie że jakość takiej pilarki bedzie na poziomie marketowego Partnera, z tym że ładniejszym opakowwaniu. Jeśli dołożymy do tego bałwana użytkownika, który nie przedmucha sprzętu, leje najtańszy olej do mięszanki, a potem wylewa się na forum że Huska to badziewie, Większosć twierdzi że w Pilarkach to nr 1, w kosach raczej nr 2 :) oczywiście nie w każdym przypadku :)

G
jaś 2012-04-12 16:36

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

W wersji profi jest wiele sprzętu stóry nie jest gorszy na tańszy od husqi ale w wersjach amatorskich jest to niestety jedna wielka lipa

G
marcin 2012-04-12 18:32

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

dzisiaj pochodziłem sobie po sklepach z piłami no i znowu huśka górą 560xp dzieło sztuki naprawdę husgwarna jest daleko w przodzie

G
kordi82 2012-04-12 19:52

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

560xp na pewno najlepszy obecnie produkt na rynku. Stihl narazie się nie zbliżył do niej. Stosunkiem mocy do wagi bije wszystkich na głowę. Ale zdarzają sie jakieś tam choroby wieku dziecięcego. Przynajmniej tak piszą chłopaki z forum www.pilarz.net.pl

G
marcin 2012-04-12 20:03

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

dlatego jeszcze poczekam do jesieni sprzedawca zresztą mój kumpel mówił że na 10 1 wróciła niby nic poważnego ale jak wszystko będzie ok to będzie hit

G
kordi82 2012-04-12 20:40

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Oj bedzie hit, albo porażka hehe

G
tekmie 2012-04-12 23:29

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Witam.Posiadam wykaszarkę Husqvarna 232R ponad 10 lat.W serwisie była tylko na przegląd gwarancyjny(regulacja gażnika).Wymieniłem w niej głowicę żyłkową(zużycie eksploatacyjne) oraz już kilka razy membranę w gazniku i przeważnie wtedy kiedy przez swoje gapiostwo zostawiłem na zimę paliwo w zbiorniku.Do paliwa dolewam olej zalecany prze producenta.Ogólnie nie mam do niej zastrzeżeń.
Mam również Dolpimę PS180(licencja Husqvarny) ok.20lat.Ok.tydzień po upływie gwaranci pękł korbowód uszkadzając karter,cylinder,zbiornik oleju.Także praktycznie od nowa ją złożyłem z nowych części.W między czasie wymieniłem części które uległy normalnemu zużyciu.Ktoś tam poprzednio narzekał na MIXSOL,ale ja cały czas go używałem(zalecenie producenta).Ogólnie nie mam zastrzeżeń(może waga).W tym tygodniu podczas cięcia coś zajarmoliło,zadzwoniło i zgasła.Okazało się że fragment koronki z łożyska na wale wykorbionym dostał się nad tłok uszkadzając przy tym tłok, pierścienie.Ale ma już luzy poprzeczne na wale, także się zastanawiam czy w ogóle jest sens ją naprawiać czy kupić coś nowego.Szukając informacji trafiłem tutaj.Pomyślności.

G
berik 2012-04-25 20:42

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Ludzie, mam narzędzia tylko tej firmy: piłę 340, podkaszarkę 127ldx z wymiennymi końcówkami, traktorek yth 182t. To jest poezja. Ja tym robię pożyczę sąsiadom, czy im pomogę. Mogę polecić w ciemno. Ale fakt, że trzeba się z tym obchodzić jak napisali.

G
zenek 2012-04-26 13:23

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Ludzie mam dokładnie to co ty i tez pożyczam sąsiadom ale polecić tego nie mogę bo9 co kawałek coś się psuje,skarbonka bez dna i chyba to sprzedam komuś daleko bo blisko sprzedać cos takiego kiepskiego to obciach

G
zenek 2012-05-10 20:37

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

a ja mam husqvarne 340 już koło dziesięciu lat i używam jej bardzo często i jedynie wymieniam w niej łańcuch i prowadnicę ale tak to jest jak dbasz tak masz

G
rasto sk 2012-06-01 10:24

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

den dobry a ma niekto skusenosti so sachs dolmar?ja ju mam uz 24lat!
len z beznymi poruchami a spilenych 100vky metruv drevna.

G
gołąb 2012-06-28 22:19

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

mam tą piłe dziesiąty rok kiedyś sużyła mi do przygotowania opału w lesie i do prac przydomowych a teraz od półtora roku cały czas tnę nią w lesie i tylko raz miała usterkę jak pojechałem na serwis wymienić zembate ze stałej na pływają i ten pożal się borze serwisant założył uszczelkę pomiędzy gaznik a filtr paliwa i wciągło ją do cylindra i tłok pęknoł wzdłuż na pół

G
teo 2012-09-05 14:21

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

potwierdzam nie polecam tej firmy mam kosiarkę od roku traktorek ciągłe naprawy a to nie może wejść na obroty a to problem na każdym kroku nie mówie juz o jakości cięcia spróbujcie się z nimi skontakotować na stronie głównej tylko przez internet a jak kotoś nie ma internetu opczywiści do dennego servisu odsyłają nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
Tad 2012-09-14 10:01

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Witam,
jakie macie zdanie o modelu 576XP????????

1 ... 7 8 9 ... 13