Husqvarna....nikomu nie polecam!

Do ostatniej strony »
G
narzedziowniaPL 2012-03-05 08:50

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

w czasie okresu gwarancyjnego powinieneś stosować olej husqvarny-nic nie zrobisz

G
Gregorii 2012-03-12 21:07

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Również nie polecam. Dałem się nabrać na PROFESJONALNY SPRZĘT a pilarka rozsypała się po 2,5 roku (pęknięty pierścień porysował tłok i cylinder) . Teraz używam tylko marketowego sprzętu typu NAC. Sprzęt kosztował mnie 1/3 Husqwarny i służy mi już 4 rok. W tym okresie pociął 2 x więcej niż Husqw i działa dalej. Moje doświadczenie NAC>Husqwarna. tak naprawde to jedno i drugie to made in China tylko że Husqwarna jest 3x droższa. Moje doświadczenie jeśli nie potrzebujesz sprzętu który ma pracować zarobkowo (codziennie ) to nie warto inwestować w markę typu Husq, Still it podob. Kupuj marketowy sprzęt, jak trafisz na bobry to posłuży lata a jak na padziewie to masz 2 lata gwarancji (przy sprz market wymieniają na nowy) a Husqwa często miga się od reklamacji (wiem ze swego przypadku.

G
marcin 2012-03-18 18:45

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

nac lepsze od husgwarny wiesz myślę że kłamiesz powiem więcej ze swojego doświadczenia jestem tego pewien

G
danio 2012-03-19 19:13

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

ten olej ktory wymieniles kolego nie jest do pil tylko sie kupuje orginalny olej w sklepie hvsqwarny a nie w stacji benzynowej.

G
sasiad 2012-03-30 18:16

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

sdfv

G
boromir 2012-03-30 18:25

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

ja pracuje już 3 lata w tej firmie i powiem wam że jakość maszyn się nie zmieniła, poprostu jak ktoś dba to ma. Tak po zatym Husqvarna ma nowe silniki od paru lat (X-Torq) i są poprostu bardziej wrażliwe na paliwo więc proszę lać oryginalny olej i będzie ok. Aha i bardzo ważna informacja paliwo rozrobione z olejem nie może stać dłużej niż 2 miesiące, jeżeli ktoś użyje takiej mieszanki musi się liczyć z tym że może uszkodzić maszyne.ORYGINALNY OLEJ KUPISZ TYLKO W SKLEPACH HUSQVARNY, a nie na stacji benzynowej. Jak cię nie stać na oryginalny osprzęt do maszyny to idź do marketu!!! Pozdrawiam:)

G
boromir 2012-03-30 18:35

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Jeżeli chodzi o kosiarki to polecam Partnera, jest to tosamo co Husqvarna tylko że tańsze, różnica polega na tym że Husq przykłada się bardziej do wyglądu. Nie polecam kosiarek Husqvarny serii LC i LB, chodzi głównie o jakość materiałów. Polecam serie Royal i Master, jeśli chodzi o partnera to brak zażutów. Jeżeli kupujesz maszynę nie okłamuj sprzedawcy on ci dobrze doradzi, przynajmniej u mnie tak jest.Pozdro

G
radprok 2012-03-31 21:35

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Mam 3 maszyny husqvarna. Kosiarka 152sv- poraszka w porównaniu np do hondy . Wykaszarka343r dobra maszyna Traktorek cth200tvin sprzęt sam w sobie nie jest zawodny ,ale technologia koszenia z kosiarką międzyosiową jest do d...py .

G
boromir 2012-04-03 19:52

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Polecam ci Ridera jest droższy, najtańszy coś ok 11000zł, ale układ tnący ma z przodu,

G
daro 2012-04-08 09:32

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

używam pilarki hus 445 od 4 lat i jest bez zarzutu nawet pomimo monyarzu prowadnicy 10cm dłuzszej niż zalecana,jezeli jest prawidłowo obsługiwana to musi działac ale jak ktos np filtr powietrza czysci raz w roku to niech nie ma pretensji że ze sprzet zawodzi

G
daro 2012-04-08 09:40

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

ciekawe ilu specjalistów z forum przyza sie do laniu zuzytego oleju silnikowego do smarowania prowadnicy, w zeszłym tygodniu poznałem zawodnika który nie wiedziął o łożysku na kińcu prowadnicy,zbieraniu ogranicznika z łańcucha itp,byc może ja mam szczęscie do mojej pilarki ale nie wierze żę wszyscy piszący ZE HUSQVARNA TO LIPA robia obsługi zgodnie z istrukcja we własciwym czasie

G
marcin 2012-04-08 19:44

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

to jest nas dwóch ja też nie uważam że hus to lipa a miałem najróżniejsze marki i myślę że to najlepsza marka jaką pracowałem fakt trzeba dbać ale to tak jest z każdą marką

G
robek 2012-04-09 10:35

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

No ciekawe ile pozytywnych opinii pisanych jest przez dealerów Hysqvarny,użytkownicy i tak wiedza że z tej firmy została tylko nazwa i cena bo dobra jakość już dawno jest nie aktualna

G
marcin 2012-04-09 11:43

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

nie jestem dilerem zarabiam tym sprzętem więc nie stać mnie żeby kupować maszyny nie sprawdzone w sprawie wibracji ergonomii wydajności husgwarna nr1 wytrzymałość tu sthil mógłby namieszać jeżeli ktoś mówi że makita jest lepsza to wtedy zaczynam rozumieć moim zdaniem większość posiada może 1 piłę wątpliwej marki i mocy kiedyś może kosiło kosą kumpla albo ma jakiegoś naca ja pracuje już 18 lat miałem 11 kos i pił coś koło15 różnych marek więc bujać mnie się nikomu nie uda mam zdanie wyrobione

G
marcin 2012-04-09 11:50

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

acha chciałem się jeszcze dowiedzieć jaką firmę reprezentujesz

1 ... 6 7 8 ... 13