Husqvarna....nikomu nie polecam!

Do ostatniej strony »
G
lech 2012-01-11 15:55

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

a co za idiota wymyślił taki temat kupuję to co chcę a opinie innych przeważnie dilerów lub zupełnych laików mam gdzieś jakie głupoty tu piszecie o zgrozo

G
Pozytywny 2012-01-16 21:04

Re: Husqvarna....polecam

Husqvarne 340 - 2,7 KM prowadnica 38cm.....kupilem 10 lat temu. To jest naprawde dobra marka - lekka, sprawna , mocna i wytrzymala. Najpierw zaczolem cionc ciensze kawalki dla dotarcia, ale pozniej ciolem naprawde grube Buki od 50 do 80 cm grubosci, ta Pila naprawde przezyla swoje.Zuzylem 7 lancuchow. i jedna prowadnice.Regulacje obrotow robiem sam,to proste, powietrzem raz w lewo raz w prawo i wyposrodkowac, aby nie kopcila i aby jej nie dusilo,wyposrodkowac,apuzniej tylko przeplyw paliwa aby nie przygasala szcegolnie na rozgrzanym silniku. Mysle ze to sa dobre pily tylko trzeba o nie dbac i uzywac z glowa. I jeszcze jedno,,,, za ten czas nic sie nie popsulo.



Pozdrawiam!

Czesc!

G
pablo 2012-01-18 14:27

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Witam.
Mogę wypowiedzieć się co do firmy Husqvarna. Od wielu lat używam tylko sprzęt tej firmy. Posiadam kose 333 r, piłe 445 i kosiarkę r53. Jeśli uzywa się sprzętu zgodnie z przeznaczaniem ( jesli ktoś używa kose 323 RII przez 15 godz bez przerwy to niech ma pretensje do siebie nie do producenta) Ponadto trzeba o sprzęt w miarę dbać - używać zalecanych olejów i przeglądów. A on odwdzięczy sie długim okresem pracy. Miałem kiedyś kosiarkę master garden przez 12 lat. Proponuję popracować na marketówce i husqvarnie czy stihlu. Podobnie jest z elektronarzędziami. Ja sie już wyleczyłem.

G
zenek 2012-01-19 08:16

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

ja mam gospodarstwo rolne gdy mi zapisano kupiłem sobie piłe 260 i kose 450 stihla służyły mi 5 lat sprzedałem bo trochę zaczeły się psuć głównie linki i sprężyny rozrusznika zapalanie bywało czasami ciężkie rok temu kupiłem piłę husqvarna 346 xp i kosę 343 r pierwsze wrażenie piła 346 xp jest o wiele lepsza od 260 kosa tu przewaga husqvarny jest miejsza uważam że jest wygodniejsza i nie ma wcale wibracji i skończył mi się problemy z zapalaniem moim zdaniem ci co piszą złe rzeczy o husqvarnie po prostu nigdy jej nie mieli albo są fanatykami innych firm dla mnie firma to firma byle sprzęt był dobry .

G
spec 2012-01-19 19:52

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

jakbyś osioł nie był to by wszystko chodziło, a jak ty olej nie przystosowany do prACY Z SILNIKAMI WYSOKOOBROTOWYMI STOSUJESZ TO SAM SOBIE PROBLEM ROBISZ. PS. JEŚLI UWAŻASZ ŻE OLEJ BYL ODPOWIEDNI TO NIECH CI PRODUCENT OLEJU NAPISZE ŻĘ OLEJ MOŻE BYĆ STOSOWANY W PILARCE DO 15000 TYŚ. OBROTÓW:-)

G
ZENEK 2012-01-20 07:39

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

jeżeli piszesz do mnie to ja nigdy nie używam innego oleju jak stihl lub husgwarna więc nie wiem o co ci chodzi

G
lukaszk 2012-02-02 16:29

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

witam
zapraszam na moje forum:

http://www.pilarkispalinoweopinnie.pun.pl/

tutaj każdy z was może wpisać swoją opinię na temat swojej pilarki.
To pomoże mi zarówna w pracy a wam też w bolączkach aktualnych producentów pilarek.
Pozdrawiam

G
roch 2012-02-03 19:41

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

powiem tak huskvarna reszta to złom użytkowy

G
Łukasz 2012-02-10 16:42

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

miałem piłę husq 240 była serwisowana w bydgoszczy napraw było z 8-9
wysłałem ją do serwisu centralnego w Warszawie na ul Staniewicką okazało się że będzie zwrot gotówki . Naliczyli koszty eksplatacli piły 46% oraz kazali kupić sprzęt u dillera w bydgoszczy firma Ker-Byd

G
kazo49 2012-02-10 20:41

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

kolego moze mi doradzisz...
mysle o zakupie "H" 450
co oniej powiesz..a awaryjnosci...np?

G
marcin 2012-02-13 07:45

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

to dość nowy model ma wszystko to co piły profi oprócz aluminiowych karterów do spokojnej pracy starczy lecz ja bym na twoim miejscu dołożył 500 zł i brał 353 pilarka profesjonalna na długie lata

G
Kordian 2012-02-14 13:07

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

W gwarancji pisze jak byk że olej musi mieć odpowiednie własciwości smarujące i chłodzące silnik a ten twój pewnie ich nie miał skoro się zatarła. Sam sobie jesteś winien

G
motor 2012-02-15 14:58

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Do
kazo49 Pilarka 450 jest ok,niem z nią wiekszych problemów i nic się z nią niedzieje możesz śmiało kupywac,jest teraz na nią promocja 100 zł tańsza i łańcuch gratis i zakóp sobie odrazu orginalny olej do mieszanki i cały czas go używaj to niebędziesz mieć takich problemów jak opisują ci wyżej pilarka 450 produkowana jest w szwecji a pilarki 240,137,142 w Stanach i uciekaj od nich z dala.

G
kuba 2012-02-20 19:58

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
mati626 2012-02-29 17:59

Re: Husqvarna.... polecam!

Posiadam pilarkę husqvarna 340 2,7 KM od 9 lat i jestem z niej zadowolony nic się w niej nie popsuło oczywiście nie mówię o wymianie zębatki czy prowadnicy ale to norma. Również posiadam wykaszarkę 343R 2,7 od 5 lat i jest nie zawodna. Jeśli ktoś o swój sprzęt dba to może cieszyć się długo ze swoich dziadków.

1 ... 5 6 7 ... 13