Husqvarna....nikomu nie polecam!

Do ostatniej strony »
G
Jarek 2006-06-01 00:00

Husqvarna....nikomu nie polecam!

Jestem użytkownikiem pilarek tej firmy (model41),po upływie gwarancji tego sprzętu mam ochotę go wypier....na złom!!!Wszytko się psuje, począwszy od problemów z odpalaniem po małe jak by sie wydawało uszkodzenia...(mała uszczelka 20 zł,mały uchwyt do ssania z plastiku 25 zł...!!!
Nie chcę już znać tej marki!
Jarek

G
Mały Kolno 2006-09-04 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Aczy ktoś miał problemy ze sprzedawcą w czasie gwarancji jeśli tak to jakie i jak je rozwiązał

G
romanserwis 2006-10-04 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Dołączę się do pytania.
Piła mi się zatarła. Serwis odmówił reklamacji. Stwierdził, że zły olej dolałem.
Piła jest nowa, drugąpiątkępaliwa rozrobiłem z olejem mobilmedic 2 stroke (na opakowaniu pisze, że jest do pił).
Zniszczony jest cały silnik, wał, cylinder, tłok, wszystko przegrzane. Wypaliłęm niecałe dwa zbiorniczki tej mieszanki.
Co zrobić w takim przypadku?

G
Bernardyn 2006-12-15 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Zgadzam się. Kupiłe 3 lata temu piłę spalinową firmy PARTNER będącej w grupie HUSKWARNA. Pracowała przez ten czas w sumie nie więcej niż 1 godzinę. Mogło się uszkodzić wszystko. Ale żeby urwał się wał korbowy, a właściwie gwint sprzęgła tego-bym się nie spodziewał. TE PIŁY TO LIPA. Sasiad mniej markową używaną piłą pociął w zimie na opał 150 podładów kolejowych i do dzisiaj ma sprawną.

G
wituś 2006-12-16 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

4 lata temu kupiłem pilarke 340 husqvarny - działa bezawaryjnie,
2 lata temu kumpel kupił pilarke 141 tej samej firmy i tragedia: 2 razy padł rozrusznik, gubi wolne obroty, smarowanie łańcucha raz jest raz nie ma - cuda

G
Student1982 2007-01-22 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Ja mam HUS..350 od roku i jest ok.

G
liki 2007-02-28 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Ja mam HUS..350 od roku i jest ok.
To dobrze bo ja sobie też taką własnie sprawiłem.
:-)

G
bartosz 2007-04-19 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Wymogiem gwarancyjnym jest uzyanie orginalnego oleju do mieszanki co zawarte jest w gwarancji... o 1 zl. warto jest oszczedzac ?? mysle ze nie ... pozatym fakt faktem modele z serii 36, 41 a puzniejsze 136 (137) i 141 (142) sa produkowane w USA co samo mowi za siebie ;] a co do modelu hqv- 350 to jest najlepsza z amatorskich maszyn... no moze poza 51 lub 55 ;]

G
rzemyk90 2007-09-19 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Fakt jest taki, ze lepiej za pieniadze nowej amatorskiej pily kupic uzywana a z wyzszej polki. Przeciez wyzsza polka jest pod kazdym wzgledem lepsza, no i jakosc czesci, o tym juz nie wspomne. Zreszta profesjonalne pily uzywane amatorsko moga przepracowac kilka lat bez usterek.
Pozdro.

G
paweł 2007-12-06 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

JA MAM TĘ PILARKĘ 7 LAT. WYCIĄŁEM NIĄ 60LETNI SAD I PRZEŻYŁA BUDOWĘ DOMU. WYKOŃCZYŁEM 4 ŁAŃCUCHY,WYPALIŁEM Z 50 L PALIWA. JEDYNA AWARIA TO PĘKNIĘCIE WĘŻYKA PALIWOWEGO PRZY GAŹNIKU. DRWAL POWIE ŻE TO MAŁO ALE KAŻDY SPRZĘT TRZEBA DOPASOWAĆ DO POTRZEB I NIE WAŻNE CZY TO JEST ROWER NARTY PIŁA CZY GITARA - WAŻNY JEST DOBÓR.
JA HQW 350 SERDECZNIE POLECAM.
paweł

G
Mati 2007-12-09 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Ludzie czy wy znacie tylko pily S i H?? pily Stihla to juz nie to co bylo kiedys poprostu sa gorsze wszystko sie psuje a Husqvarny tez traca na jakosci sa problemy nawet ze szczelnosc to jest tragedia... nikt nie widzi nowych pil ktore sa na rynku?? np Alpina P420 wszystkie Shindaiwy?? Wiem bo sam mam Shindaiwe 488 a znam ludzi ktorzy tymi pilami wycieli juz po setki litrów paliwa i nic z nimi sie nie dzieje... bardzo polecam Shindaiwe i Echo bardzo dobry sprzet pw najwyzszej jakosci...

G
andzrzej piseczny 2008-10-20 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Bardzo dobry sprzęt, osobiście mam husqvarnę 51 już ok. 10 lat i działa bezawaryjnie, zimową porą muszę zmienić tylko pierścień i dalej będę ciął.Pracuje w nadleśnictwie i tylko jest używana husqvarna.pozdrawiam.

G
Robert 2008-10-21 00:00

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Jestem posiadaczem kosiarki do trawy husqvarny od 3 lat. Jest to rider 21 AWD. Według zapewnień producenta najbardziej profesjonalny sprzęt dla najbardziej wymagających. Posiadam przystawki bio clip i bijakowa do koszenia różnej wysokości traw. Pierwsza usterka (drobna) była po 10 motogodzinie koszenia. Obecnie rider ma wypracowane 350 motogodzin, a ilość usterek jest adekwatna do ilości godzin pracy. Jestem częstym gościem serwisie, rzec można bardzo częstym. Obecnie kosiarka bijakowa od 4 miesięcy znajduje się w serwisie nie po raz pierwszy zresztą. Przez ten czteromiesięczny okres serwis w centrali podejmuje decyzje, co z tą bijakową zrobić, a trawa rośnie :-) Kolega kupił w tym samym czasie kosiarkę w OBI (MURAJ)za 1/10 ceny mojej i kosi, kosi, a ja wybrałem "profesjonalny sprzęt".

G
mariusz 2009-12-21 17:59

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Chce powiedzieć jedno piły ani zadnej rzeczy z Husqvarny nie kupię.Kupiłem pilarkę 240 i po pocięciu drzewa (jakieś 30m)dałem do regulacji.Facet w serwisie w mojej miejscowości rozebrał ja na częsci (bez mojej zgody) tłok cylinder itd wszystko odobno i powiedział że pracowałem bez oleju w paliwie(kiedy olej kupowałem też u nich)Powiedziałem że nie miał prawa jej tak rozbierać to dał mi karton z rozebraną piła i powiedział ze mam sobie ją zabrać bo go wszystko wkurza.Wysłałem wiec ją do servisu w Koluszkach z nadzieją że tam zachowają się inaczej.Potwierdzili oni to samo na dodatek facet serwisant powiedział ze w zbiorniku było samo paliwo w oleju.Czekam na paczke bo bez zadnej pomocy przyśla mi piłe z powrotem.Musze jeszcze powiedziec jedno kiedy piłe oddałem do regulacji normalnie pracowała tylko czasem zgasła jak mi oddano ją z pierwszego serwisu to nie mozna jej wcale odpalic nie ma prawie wcale kompresji.Może ktoś mi doradzi gdzie mam się z tym udac?

G
Sławek1 2009-12-22 21:48

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

witam....
Mariusz, napisz :
- kiedy kupowaleś piłę,
- czy korzystałeś z serwisu w miejscu sprzedazy,
Tak a propo cena takiej HQ uzywanej ,sprawnej z prowadnicą i łancuchem to 250-300PLN. Jeżeli będzies naprawial sam , co nie jest wcale trudne, to musisz szukac tanich części- zwłaszcza cylindra. Wydaje mi się, że części do tej piły znajdziesz wg numerów z rozkladówek Partnera, Pioneera, Poulana. Czasami warto pogrzebac w necie i na allegro za częsciami uzywanymi. No ale może to nie bedzie konieczne, może jeszcze nie odciąleś ostatniej drogi do reklamacji... .
pozdrawiam Sławek

1 2 ... 13