Husqvarna....nikomu nie polecam!

Do ostatniej strony »
G
Mariusz 2010-01-03 20:55

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Do Sławek1.Piłe kupiłem rok temu.Wysłałem ją na weryfikację do Koluszek nie wiem dlaczego wysłali ją do Warszawy a tam pewien specjalista dokonał oceny i powiedział że jest zatarta.Co najlepsze-stwierdził że w zbiorniku było czyściutkie paliwo bez oleju.Wyglada na to że mechanik który ją na początku rozebrał wiedział co wykombinowac zeby była moja wina.To skandal ze tacy ludzie pracują na takich stanowiskach.Uwazam ze firma Husqvarna jest do niczego zeby w taki sposób potraktowac klienta?Piłe mi już przysłali ale już nie mozna jej uruchomic.Super jak ją oddawałem do naprawy to tylko gasła na wolnych obrotach i to nie zawsze a teraz mogę zapomniec o tym zeby ja odpalic.Jak chcecie zeby ktos Wam zepsuł maszynę proponuje przywieść do Swiecia.

G
Sławek1 2010-01-04 16:45

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Twój przypadek trochę się skomplikowała ze wzgledu na to że twoje żądanie było- naprawic pilarkę.
Do dwóch lat miałeś prawo żądac u sprzedajacego zwrotu gotówki lub wymiany na nową ze wzhledu na niezgodnoś towaru z umową. Zajrzyj co napisałem na Forum w temacie reklamacji i niezgodności z umową.
Wydaje mi się,ze jeszcze nie jesteś na przegranej jeżeli HQ na nie dopełniła terminów powiadomien 14 ście dni.
Porozum się jednak co do sposobu postępowania z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta lub z prawnikiem z fundacji Helsińskiej. Obie porady są bezpłatne. Postępuj mądrze wg ich wskazań. Cały problem polega na udowodnieniu ,że postapili niezgodnie z ustawą i niedotrzymali terminów załatwienia sprawy (14 naście dni) !
Możesz się złościc , ale co to da? W przyszłości postępuj zgodnie ze wskazaniami z wątku o reklamacjach i nie miej żadnych skrupułów. Sprzedajacy zawsze będzie Ci mówił,że najpierw serwis , naprawa: nie - żądaj pieniędzy ze wzgledu na niezgodnośc towaru z umową i to ma by napisane w dokumencie przekazania narzędzia!.
pozdro Sławek

G
hus 2010-02-11 09:19

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

nie masz pojęcia o obsłudze, przed użytkowaniem pilarki zapoznaj się z instrukcją obsługi, a jeśli okaże się to dal Ciebie za trudne to poproś człowieka rozumnego by popracował Twoją pilarką

G
ESTIA 2010-02-23 21:09

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Do użytkownika "mariusz".Czy ktoś pokazał Ci ekspertyzę z badania paliwa na zawartość oleju.Jeżeli nie to masz wygraną sprawę.Oprócz tego musisz mieć aktualną kartę gwarancyjną i protokół przyjęcia do naprawy reklamacyjnej gdzie jest czarno na białym napisane że była czysta benzyna.Osobiście byłem prawie 10lat serwisantem w tej firmie i wiem że tylko zdecydowane działania przynoszą pożądane efekty.Pozdrawiam.

G
Rafal 2010-02-24 00:01

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Posiadam pilarki HQ 51 oraz 346xp od paru ładnych lat. W sezonie pilarki użytkowane są praktycznie w sposób ciągły w pracach leśnych. W 51 wymieniłem tylko pierścień i kabel zapłonowy. Polecam używać oryginalnego oleju, dbać o filtry i generalnie eksploatować z głową. czytając niektóre wypowiedzi przypomina mi się anegdota o takim co to kulkę od łożyska popsuć potrafi...Też przychylam się do opinii ze lepiej kupić sprawdzoną używkę z wyższej półki niż tani badziew. Bezawaryjnej eksploatacji życzę.Pzdr

G
Agnes 2010-03-26 19:53

Re:Husqvarna....nikomu nie polecam!

Niestety jak wszystko tak i Husqvarna robi coraz słabsze urządzenia. Mój znajomy do niedawna był mechanikiem w HQV to mówił że co chwila coś się dzieje. Ja chciałam kupić małą piłę na działkę to powiedział żeby kupić w Castoramie bo taniej a ta sama jakość

G
Albert 2010-05-19 15:40

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Zakupiłem kosiarkę 2 lata temu urzywałem ją bardzo rzadko pierwszy raz pas napędowy do noża zablokował maszyne a teraz mi się urwało co za G_*@$% a to i tak niejest najgorsze pasek kosztuje 230zł Następne raz jeśli któs myśli o zakupienie kosiarki Husqvarny niech lepiej włoży pieniądze w armatę i wysczeli w stronę Szwecji.

G
Sławek1 2010-05-19 19:47

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

albert nie piszesz jaka to maszyne sobie zakupileś w HQ. Pasek napedowy nie musisz kupować w HQ. To co u nich kosztuje 50-70 to w sklepie z tymi detalami Np hurtowni motoryzacyjnej kupisz za 7 zł!. Zauważ ,że nawet do samochodu paski są tańsze niż 230zł!
pozdro Slawek

G
GRUBY PEREZ 2010-05-23 14:48

Re: Husqvarna....(nikomu nie polecam!) a ja właśnie POLECAM!

Witam swoją hqv 40 już 16 lat , przecięła duużżżo drzewa i jeszcze nawet nie zaglądałem do gaźnika, oczywiście świece wymieniam regularnie co 2lata ,systematycznie smaruję łożysko na sprzęgle i prowadnicach których używam , używam do tego dobrej jakości smaru, do paliwa leję tylko olej hqv a do smarowania łańcucha nowy olej maszynowy (najtańszy) jak dotąd nigdy mnie ta piła nie zawiodła. Ponadto mam wielu znajomych którzy pracują w lesie i też używają husqvarny nie znam takiego który by narzekał, ale właśnie jest to ale ,oni używają też tylko oleju do hqv do paliwa i czystego oleju do łańcucha.
Więc nie piszcie że husqvarna jest do bani , lejecie jakieś badziewie do paliwa i nagle się sypie , jak szkoda 50zł na 4 litry oleju no to sory.
Jest takie powiedzenie na badziewie stać tylko bogatych tak więc pozdrawiam
milionerów (może taniej wam wyjdzie zamówić sobie pilarza do pocięcia drzewa) pozdrowionka wszystkim :)))))))))
I jeszcze jedna mądrość : jak dbasz tak masz!!
(każda piłą jest dobra jak o nią zadbasz)

G
jobo 2010-05-26 11:58

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

weż i się teraz pierd..nij tym złomem w pusty globus. Najlepszy sprzęt w rękach debila KATASTROFA

G
wladzio11 2010-06-01 22:41

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

czytajac wasze bolaczki jestem w szoku.koledzy tanie mieso psy jedza bylem serwisantem tej firmy 9 lat,po pierwsze nie mozna nabyc oleju firmy husqwarna w innych sklepach a wiec kazdy inny olej jest nie zalecanym przez firme..jezeli chodzi ozatarta pilarke to serwisant powinien sprawdzic barwe paliwa przed regulacja jezeli jest inna niz zielona lub niebieska nie powinien jej regulowac .jezeli chodzi oczas reklamacji to firma zastrzega sobie prawo do 30 dni jezeli musi sprowadzic czesci z zagranicy pozdrawiam

G
monika 2010-06-26 10:38

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Daniel666 2010-07-25 12:47

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Nikomu nie polecam .. ! Kupiłem w promocji a po dwóch latach nadaje się na złom !

G
JK. 2010-07-25 15:57

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

nikomu nie polecam słuchania takich bzdur!

G
Maariusz 2010-07-26 08:17

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Masz rację , że to bzdury. Mam piłę Wood Shark i nie narzekam

1 2 3 ... 13