Husqvarna....nikomu nie polecam!

Do ostatniej strony »
G
MASTER 2010-08-26 09:55

TYLKO CIEMNIAK NIE WLEWA OLEJU DO PALIWA A POTEM SIĘ RZUCA :D

Tylko prawdziwy idiota wlewa mixol, albo inny olej do benzyny niż zaleca producent , albo nie wlewa oleju do paliwa wcale, a później się żali jak stara baba że go oszukano :D:D:D:D Husqvarna i Stihl mają naprawdę dobre serwisy... a w sumie niektórych żale są takie jak by kupili nowe auto i wydarli z salonu na pełnym gaźie i wyrżnęli w drzewo a potem żadali by od sprzedawcy naprawy na gwarancji :D:D:D:D żal mi niektórych śmiesznych ludzików.

POLECAM HUSQVARNE I STIHLA - ale tylko oryginalne. Piły z marketów są dla Plepsu i ludzi lubiących buszować po serwisach w poszukiwaniu pana Kazia który młotkiem wyprodukuje nowe części :D, a inne firmówki na polskim rynku? no cóż... serwis to lipa :D

G
JK. 2010-08-26 17:28

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Apropo Husqvarny, właśnie mam przed sobą nową gazetkę promocyjną z Obi i widzę na pierwszej stronie: HUSQVARNA! tak tak, orginalna produkcji USA;P 1,9KM - cena 729! od jutra dostępna....
Bardzo się zdziwiłem że Husqvarna dała swój produkt do marketu, jeszcze bardzo dobra cena.

G
Maciek 2010-09-08 15:55

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Wy zacznijcie czytać instrukcje. Piła się zatarła bo lałem olej motul trzeba było lać oryginalny husqvarny bo oleje do motoru a do piły to co innego. Wszystko się łamie? To po co nią rzucasz lub tak mocno ciągasz. Zepsuł się rozrusznik ? Trzeba po prostu odpalać na ziemi a nie trzymając za tylni uchwyt.

G
zdziwiony 2010-10-01 13:15

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

niektórzy to debile i trzeba im dać tępą siekierę a nie pilarkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! może nie zepsują

G
Mnich 2010-10-02 11:24

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Ta husqvarna z USA - sprawdź w serwisach i u dealera -te maszyny zamówił markiet i żaden serwis ci jej nie przyjmie.
Zostały wysłane do polskich markietów bez wiedzy Husqvarny Poland i jako takie mie będą serwisowane.

G
polo 2010-10-06 10:00

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

kupiłem huske

G
ZAWIEDZIONY 2010-10-06 11:01

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Posiadam pilarke 11lat, kosiarke 6sezon i naprawde byłem b.zadowolony z tej marki, dopóki nie zakupiłem w br. kosy Husq. 323-RII.. po wypaleniu 6 zbiorników zaczeła nie wchodzić na pełne obroty, serwis regulacja ma działać, podziałała nie cały zbiornik znowu nie wchodzi na pełne obroty zgasła.. serwis naprawawa gwarancyjna.. po 2tyg. serwis stwierdział że kosa sprawna i nic takiego z nią się nie dzieje.. to mówie do nich że ja mam jakieś zwidy i sobie wymyslam oni kosa sprawna działać... ok!!! spaliłem od tego momentu 3 zbiorniki i fakt nie ma tak że wogóle nie wchodzi na pełne obroty ale chwilami łapie ją takie zamulenie i niechce wejść na pełne obroty... czekam aż sytuacja się powtórzy i znowu wizyta w spec serwisie... jednym słowem stara Husq jest jak stary mercedes niezawodny !!!! a tak od 5lat produkty H to jak się trafiii!!!

G
erni 2010-10-06 13:12

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Ten Twoj znajomy to mówi tak bo juz nie pracuje w tej firmie! Ja mam 350 juz 10 lat i jedyna wizyta w serwisie to w tym roku bo zapomniałem wylać na zimę paliwo ze zbiornika i musieli mi wyczyścić gaźnik. Wiec niech ten Twój kolega mechanik nie opowiada Ci bajek bo Husqvarna to lider na rynku pilarek! A jak chcesz mieć sprawny sprzęt to używaj produktów zalecanych przez producenta a nie oszczędzaj 1 zł na oleju itp. Znam takiego bałwana który lał paliwo z Ukrainy i zużyty olej a później jak rozwalił piłę mówił ze sprzęt słaby...

G
pilarkowicz 2010-10-17 16:21

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Jak ktoś kupuje pilarkę 1,9KM to zawsze będzie narzekał, nie rozumiem ludzi co kupują takie słabe pilarki, a na podwórzu stosy drzewa do pocięcia, klient mówi że potrzebuje pilarkę tylko dla siebie, nie do lasu, a drzewo ma takie że nie jeden leśniczy może sobie na to pozwolić. Kupujcie pilarki powyżej 2,7 2,8 KM. Odnośnie Husqvarny na własny użytek polecam 445, 450, na pewno nie będziecie narzekać. Te mniejsze to "zabawki"

G
ekolog 2010-10-23 16:08

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

Mieszkam w województwie świętokrzyskim pierwszą pilarkę kupiłem chińską ciąłem nią 8 lat i po zatarciu rolki na prowadnicy odstawiłem. Drugą kupiłem Husqvarna w mieście Staszów ciąłem nią wyłącznie drzewo sosnowe dla potrzeb własnych w gospodarstwie. Cały czas postępowałem według instrukcji, olej dolewałem z husqvarna przegłądy były wykonywane co jakiś czas. Po trzech latach użytkowania poszły oby dwa łożyska i tłok. Po zawiezieniu pilarki do serwisu obliczono mi naprawę na 500 zł żadnej dyskusji żadnego tłumaczenia miną okres gwarancji i koniec trzeba płacić, nie zgodziłem się na naprawę bo jaki sens naprawiać za taką sumę. Wiadomo że muszę kupować nową, ale ostrzegam wszystkich aby nie kupowali Husqvarna bo będą mieli taki pożytek jak ja, wyrzucenie pieniędzy w błoto, ogromna złość i kpiny sprzedawcy.

G
shrek 2010-10-25 16:18

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

panowie pilarze wy tniecie drzewo czy drewno bo to są dwie różne rzeczy, drzewo stoi w lesie i rośnie a drewno jest na stosie i leży , w zależności co to nie jest to potrzebna jest odpowiednia piła. jak ktoś kupuje sprzęt niezgodny z przeznaczeniem to niech ma pretensje sam do siebie ,jak tartaczke tniecie piłą która nadaje się do zrębek to powodzenia, a trzeba jeszcze pamiętać o właściwym ostrzeniu łańcucha , w przeciwnym razie co nie kupicie to lipa. No i jeszcze paliwo musi mieć odpowiednią liczbę oktanów

G
wladzio11 2010-10-28 20:52

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

jezeli chodzi o 323r to wymien przewody paliwa ze zbiornika ipompka gaznik wyzuc sito z tlumika i na 90% maszyna sprawna

G
Magnus2011 2011-01-18 17:02

Re: Husqvarna...mam problem!!!

Witam wszystkich. Mam problem z pilą husqvarna 351,posiadam ja ok.10 lat bez żadnej usterki a tu nagle podczas ciecia drzewa mi zgasła i nie mogłem jej już odpalić , jak odkręciłem świece nie było kompresji wymieniłem pierścień i kompresja już jest a piły nadal nie mogę odpalić,i teraz przy paleniu zalewa świece, jeśli ktoś może wie co może być to proszę o pomoc!!!

G
Magnus2011 2011-01-18 19:09

Re: Husqvarna...mam problem!!!

Witam wszystkich. Mam problem z pilą husqvarna 351,posiadam ja ok.10 lat bez żadnej usterki a tu nagle podczas ciecia drzewa mi zgasła i nie mogłem jej już odpalić , jak odkręciłem świece nie było kompresji wymieniłem pierścień i kompresja już jest a piły nadal nie mogę odpalić,i teraz przy paleniu zalewa świece, jeśli ktoś może wie co może być to proszę o pomoc!!! proszę o kontakt na gg 7944091

G
artur 2011-02-03 07:36

Re: Husqvarna....nikomu nie polecam!

WITAM. ZAKUPIŁEM PIŁE MODEL142 W USA. I OD SAMEGO POCZATKU SIE PSUJE. PIERWSZE URUCHOMIENIE PILY TO MI SIE UKRECIŁA SPREZYNA W SZARPAKU. NASTEPNIE PO JAKIMS CZSIE ZACZELA PEKAC OBUDOWA OSŁONY SPRZEGŁA. A TERAZ PO NIECAŁYM DNIU PIŁOWANIA PRZEPALIŁ MI SIE TLUMIK. NIE POLECAM TEGO MODELU

1 ... 2 3 4 ... 13