HIT SEZONU

G
Michał 2007-07-11 00:00

Re:HIT SEZONU

fajne tyle ze DW934K2 jest to pilarka tarczowa akumulatorowa :)
http://www.erpatech.pl/s_elp_dane.php?id_model=948
pozdro

G
Marcin 2007-07-11 00:00

Re:HIT SEZONU

uuuuuuuuuuuu co za paskudna i prostacka podróba!!!!

G
Marcin 2007-07-11 00:00

Re:HIT SEZONU

nie miałem nigdy styczności z Dewaltem, ale kształt tego badziewia na zdjęciach przypomina mi tandetne podróbki boscha gbh 5-40 de ;) co za amatorszczyzna a fe ;P

G
xxx 2007-07-12 00:00

Re:HIT SEZONU

No właśnie. Ale na allegro znjdą się i tacy którzy uwierzą że mają DW. A potem gadanie że Dw to badziewie albo że zielony Bosch sie rozlatuje po chwili działania. Zastanawiam się czy w allegro i innych podobnych portalach nie powinno być zatrudnionej osoby która weryfikowałaby ogłoszenia. Co o tym sądzicie?

G
pierścionek 2007-07-12 00:00

Re:HIT SEZONU

jest na allegro taki ktos, pewnie nawet kilka osob ale nie sposob przeciez wysledzidz wszystkich bubli na tyle milionow aukcji;)

G
Marcin 2007-07-12 00:00

Re:HIT SEZONU

dokładnie, to by wymagało zatrudniania specjalisty do pilnowania porządku w każdym profilu aukcyjnym. A to z kilkaset osób by musiało robić, a to z kolei gigantyczne koszty.....
Jest funkcja do zgłaszania nieprawidłowości, a poniekąd wiem że same zainteresowane firmy współpracują z ludźmi którzy w ich imieniu wyłapują podróbki i zgłaszają ten fakt allegro.
niestety nie można wychwycić wszystkiego.
Dopóki nasze prawo pozwala bezkarnie wprowadzać do obrotu handlowego w sposób świadomy podróbę, a tym właśnie jest oferowanie takich kwiatków na aukcjach online dopóty będą miały miejsce takie przekręty. A jakie nasze prawo jest widzimy ;P
pozdro

G
bebe 2007-08-02 00:00

Re:HIT SEZONU

To co widać na zdjęci linku to szmelc niejakiej firmyMANNESMANN. Totalne badziewie i koło DeWalta to coś nawet nie leżało.

1