Hilti TE 2 - orginał , czy podróba ???

G
Stanisław 2007-04-30 00:00

Hilti TE 2 - orginał , czy podróba ???

Kupiłem na Allegro młotowiertarkę Hilti TE 2 ( nówkę , w kartonie),
za niewielkie pieniądze 520 zeta .
Na tabliczce znamionowej pisze : Made in China - i to jest ten ból . Nie wiem co wart jest ten sprzęt ?
Używać , czy nie ? Wiem , że " Zachód " przerzuca firmy właśnie do Chin . Znam produkty wysokiej jakości , jak i tanie buble wyprodukowanne w Chinach .
Proszę o opinie - co robić ?
Za wszelkie informację - dziękuję .

G
sprawdzenie 2007-04-30 00:00

Re:Hilti TE 2 - orginał , czy podróba ???

To proste. Zadzwoń do punktu Hilti i podaj im nr produktu. Szybko przekonasz się, czy Twój produkt jest produktem markowym. Volkswageny tez produkuja w Chinach - dlaczego nie?

G
grzesiek 2007-05-07 00:00

Re:Hilti TE 2 - orginał , czy podróba ???

jestem urzytkownikiem firmy hilti od 7 lat mam wszystkie wiertarki i wkretarki hilti .miedzyinnymi mam taki fajny komplecik wiertarka udarowa na baterie 36v (DOSLOWNIE CUDO) i wkretarka 15.5v w jednej walizce mieszcza sie ..ladowarka (made in usa) dwie baterie 36v (made in poland) dwie baterie 15.5 (made in japan) wiertarka ( made in china) i wkretarka (made in germany) wszysko oryginalne kupione w sklepie hilti we wloszech za prawie 3 tys euro . jedno ci powiem nieda sie pomylic sprzetu hilti z zadna inna marka a juz napewno z chinskimi podrobkami wszystkie inne marki nawet te najlepsze nawet w polowie nie dorownuja hilti. pozdrawiam

G
Rafal 2007-10-22 00:00

Re:Hilti TE 2 - orginał , czy podróba ???

Zgadzam sie z toba, Hilti produkuje gdzie sie da i bardziej oplaca, sam nabylem rok temu w USA a sklepie Hilti troche sprzetu (na marginesie TE 2A 24W + SF 151 15W oraz pila WSR 650 24W + latarka z bateria 15W + torba za 759 $$)i baterie sa z Polski, np TE 2A z chin i gdyby nie fakt iz "oram nimi" bez awarii to wedle tabliczki znamionowej z Made in China i fatalnego designu nalezaloby pomyslec ze to podroba w 100%...

G
ryś 2008-12-23 00:00

Re:Hilti TE 2 - orginał , czy podróba ???

Tu Wójek-Dobrarada, nie kupuj na Allegro - co 3 sprzęt podróbka, bez gwarancji lub z "nocnego sklepu"

G
rookie 2011-11-21 17:20

Re: Hilti TE 2 - orginał , czy podróba ???

http://allegro.pl/mlotowiertarka-hilti-te-2-jak-nowa-i1950201485.html

Oryginał czy podróbka?

1