hilti na allegro

G
maciek 2006-02-27 00:00

hilti na allegro

Witam, kompletnie nie znam się na elektronarzedziach, ale potrzebuję wiertarki lub młotu. W zasadzie do zwykłych prac w domu.
Na allegro widzę dużo używanych wiertarek hilti. Wiem, że te narzędzia są bardzo drogie, a na allegro można kupić np. HILTI TE 17 czy TE 10 za 300zł.
Jak to wszystko wygląda? Jaki może być ich stan, oryginalność, potencjalne koszty naprawy?

G
piotr d. 2006-02-27 00:00

Re:hilti na allegro

Ja bym nie ryzykował . . . .to albo kradzione albo tak wyryrane(zużyte) ze szok.

G
serwis 2006-02-27 00:00

Re:hilti na allegro

Juz nie mówiąc o nowych Młotach ATC które na allegro są po około 1000zł. TO SĄ WREDNE PODRUBY!!!!! które w rzeczywistości można kupić za 200zł (topex)

G
Romano 2006-03-01 00:00

Re:hilti na allegro

witam nie daj sie nabrac na tanie podróby na allegro bo jest ich masa co do uzywanychto jak najbardziej polecam oryginalne jezeli mogę w czyms pomóc

G
wiesiek. 2006-03-05 00:00

Re:hilti na allegro

te "firmowe" TE 56-ATC kupisz za 196,0 w Brico Marsze.

G
u-r 2006-03-06 00:00

Re:hilti na allegro

koszty napraw oryginalnego sprzetu sa wysokie , sam mam TE 35 drugi rok i uchwyt wymienialem 2 razy ( 350 pln szt)polecam cos mniej reklamowanego a rownie a moze bardziej dobrego np hitachi , metabo

G
damork 2006-06-26 00:00

Re:hilti na allegro

potrzebuję wiertarki lub młotu. W zasadzie do zwykłych prac w domu.
Skoro potrzebujesz sprzętu do prac domowych, to sens pchania się w niewiadomego stanu używki z Allegro jest żaden. Sam muszę wiercić dość często w betonie, czasami serie po naście/dziesiąt otworów i używam od paru lat z powodzeniem zwykłego średniej mocy zielonego młotka Boscha.
Natomiast wiertła już Hilti - tu nie ma co oszczędzać.
Tak że średniej klasy markowy młotek i dobrej klasy akcesoria są gwarancją sukcesu jeśli nie planujesz zarzynania sprzętu ;)

1