HILTI

Do ostatniej strony »
G
norbi 2011-02-20 14:38

HILTI te 10

Witam. Szukam włącznika/wyłącznika do HILTI TE 10 /TM8

G
andrzej 2011-02-24 13:30

Re: hitachi DH24VBlub PD

poszukuje schematu budowy przekładni udarowej lub całej wiertarki !!!moae ktoś ma???prosze przesłac na email
piskorze10@interia.pl
Z góry dziekuje!!
Andrzej

G
Lipa 2011-03-01 19:03

Re: HILTI

Witam
Myślę , że Hilti to mocno przereklamowana firma . Kupiłem wiertło za ponad 600 zł i po kilkunastu rozwiertach włóknocementowych tulejek tak się rozklepało w uchwycie nowej wiertarki innej znanej firmy , że musiałem jechać do serwisu , żeby wyjęli mi to wiertło z uchwytu ( wiertarka na gwarancji ) .
Reklamacji nowego wiertła używanego 45 minut niestety Hilti nie uwzględniło i "jestem w plecy " kilka stówek . Dla mnie to żadna marka . Chyba że upadła ! Hilti to badziewie , jakie na targowiskach chinolie sprzedają , tylko dużo taniej !

G
tato34 2011-03-02 19:28

Re: HILTI

WITAM

Wierteł HILTI nie ma już takich jak 10 lat temu teraz robią badziewie, za te pieniądze kupisz 20 z yato i zrobisz 2 razy więcej roboty.

G
Stacho 2011-03-03 10:14

Re: HILTI

Witam,
Na forum są wypowiedzi o kątówkach, młotach udarowych, wiertnicach...
Ja stoję przed zakupem akumulatorowej wiertarko-wkrętarki udarowej do prac instalacyjnych, wykończeniowych i chciałbym kupić naprawdę solidne narzędzie. Jakie jest zdanie na temat takich narzędzi Hilti. Myślę o SFH 144-A (14.4V) albo SFH 22-A (21,6V) - dostępnej gdzieś od roku. Obie mają trzy biegi, system kontroli napięcia poszczególnych ogniw CPC, baterie li-ion 2.6Ah. Są dosyć ciężkawe i spore, ale wyglądają na solidnie wykonane - wzmocnione obudowy. Przekładnie są całkowicie metalowe. Centrum Hilti oferuje gwarancję "2 lata zero kosztów" choćby nie wiem co się stało z mojej, czy nie z mojej winy.
Proszę o opinie na ten temat. Pozdrawiam

G
kowal19 2011-03-06 22:10

Re: HILTI

Witam HILTI +

Moja firma nie może sobie pozwolić na częste awarie sprzętu dlatego HILTI.
Niema co ukrywać ożesz najlepszy. pracujemy na modelach HILTI TE 5,6 i 7-> są mocniejsze i cięższe. Osobiście miałem TE 5 którą zajechałem ale dostałem używaną po kimś. Teraz mam TE 6C po servisie i czuć że była na swrvisie (BYDGOSZCZ)

W firmie sprzęt jest kupowany w sklepie. Nowy na gwarancji ale nie pamiętam żeby jakiś poszedł na serwis w czasie gwarancji!!!! sprzęt jest używany co dziennie jest katowany a mimo to wytrzymuje spokojnie 4-6 lat

jeżeli sprzęt się już wysłuży trafia na pogwarancyjny SERVIS który kosztuje 800zł standardowo wymieniają wszystko 5 lub 7 łożysk zimeryngi ogólnie wszystko co jest zużyte w sprzęcie.
- słabszy udar na podkuwaniu, ale daje rade!!!! ale za to mamy Hilti wyburzeniowy za to on da rade.
+ wytrzymałość
+katowanie 4 lat z palcem w DUPIE wytrzyma
+sylikonowy kabel (nie pęka zimą )

G
Plowiecka66 2011-03-16 17:32

Re: HILTI

Witam.
Do Pana który sie waha co kupic .Ja doradzam kupno SFH 144-A.Maszyna jest juz sprawdzona(sprzedaje sie pare lat)ceny czesci tansze.Pracowałem taka u siebie na budowie i nie mialem zadnego problemu.
Ps.Prowadze serwis elektronarzedzi Hilti wiec jakby cos Pan potrzebowal to pomoge.
Pozdrawiam.

G
Plowiecka66 2011-03-17 15:29

Re: HILTI

Witam.
POSIADAM WIEKSZOSC CZESCI DO ELEKTRONARZEDZI HILTI.PROWADZE ROWNIEZ SKLEP Z NARZEDZIAMI I SERWIS(NAPRAWA,RESET ELEKTRONIKI,DORADZTWO)
Pozdrawiam.
MASZ PYTANIE PISZ: hilti77@wp.pl

G
Mariuszek 2011-03-22 21:42

Re: HILTI

Dzis był u mnie na budowie przedstawiciel Hilti z narzędziami tak na marginesie chciałem tylko katalog 2011 ale jak to w Hilti przyjechał i od razu przywiuzł narzędzia pokazać . DLA mnie ta MARKA jest coraz słabsza a dlaczego już mówie:
-robią części w chinach standard
-akumulatory li-on robione w POLSCE u nas
-częsć narzędzi jest made in Austria a druga częsć made Lichtenstein
-ogólnie Hilti jest klepane w kilku krajach , jednym z nich jest takie zadupie że polska przy tym to Las Vegas :)
Jedynie co przemawia nadal za Hilti to że jest serwis dobry ale tylko gwarancyjny bo pogwarancyjnt pożal się boże czemu każdy wie! płacimy za wymiane gupich częsci ogromne pieniądze a częsci są z kąd z chin heh tak właśnie ...
Przedstawiclel Hilti do mnie mówi tak że ceny spadły narzędzi ale coś za coś musieli zacząć robić sprzęt tańszym kosztem czyli zamawianie nie których częsci u chinoli
np. kurfa kto chce mieć wkrętarke 22v li-on nie pamiętam dokładnie modelu dziś miałem w ręku , wkrętarka made in Lichtenstein a na aku. made in Poland kurfa szkoda że jeszcze walizka nie jest made in austria heh baterie macie tak jak wyżej klepane w PL nie wiem czy wszystkie . Cena nie jest dokońca adekwatna do sprzętu, marka Hilti krótko mówiąc schodzi na psy i nie długo zniży się do poziomu makity(na marginesie chwale sobie makite) albo już to zrobiła przynajmniej jak dla mnie w nie których narzędziach typu wiertarko-wkrętarki itd. a cena Makity dużo mniejsza ! wybór jest prosty stawiam na makite .....

G
Rufus 2011-03-22 22:01

Re: HILTI

A dlaczego uważasz że baterie robione w Polsce muszą być gorsze od robionych w innych krajach ???
Akurat w naszym kraju produkuje się baterie dla wielu firm w tym dla Hilti i np Boscha.
Hilti to jedynie marka handlowa-nigdy nie mieli swoich fabryk a jedynie zamawiali sprzęt u rożnych producentów i sprzedawali go pod własnym logo z duuuużą przebitką.
Oczywiście nie oznacza to że Hilti to byle co,bo to bardzo dobry sprzęt ,tyle że strasznie się za niego przepłaca,

G
www.naprawa21.pl 2011-03-30 00:16

Re: HILTI

kolego czy to hilti czy bosch czy makita czy inne elektronarzędzia są robione u chinczyków wiadomo dlaczego bo jest tańsza siła robocza

G
gość 2011-04-06 14:39

Re: HILTI

Witam wszystkich,
przez wiele lat pracowałem na urządzeniach hilti i tak jak dawniej był to sprzęt doskonały tak teraz co do jakości mam wielkie zastrzeżenia. Alternatywa dla tej marki jest niemiecki DUSS - niestety jeszcze mało znany w Polsce. Urzadzenia tej marki sa profesjonalne i przede wszystkim bezawaryjne. Mam młotowiertrkę, wiertnicę i młot wyburzeniowy tej firmy i uważam, że zajmuje ona 1 miejsce wśród wiodących firm.
PS. GWARANCJE DAJĄ 3 LETNIĄ.
Ja kupuję te urządzenia u dystrybutora. więcej na www.duss.pl

pozdrawiam
Grzegorz

G
Pioter 2011-04-10 16:17

Re: HILTI

Witam co do wkretarek proponuje Protoola obecnie najlepsze wkretarki na rynku

G
Tyires 2011-04-11 18:20

Re: HILTI

Taaa... hilti :D śmiech mnie bierze jak słysze jakie to nie jest wspaniałe :D Powiem tak... Są narzędzia 3x tańsze a 2x lepsze :) I serwis, śmiech na sali pracuje w sklepie narzędziowym 16 lat i nigdy nie poleciłem nic hilti. Moim zdaniem nie jest tak, że wszystkie narzędzia np metabo są najlepsze trzeba wiedzieć co dany producent ma najlepsze. Każdy ma swoją opinie, każdy się mógł kiedyś do czegoś zrazić. Wiem jedno Hilti nie polecałem, nie polecam i mam nadz że polecać nie będe musiał, za samo podejście do klienta. :)

Pozdrawiam

1 ... 5 6 7 ... 9