HEEEEELP

G
Podleśny 2007-04-06 00:00

HEEEEELP

POTRZEBUJE RADY!
Jakie urządzenie (jakiej firmy, jaki model) jest MERCEDESEM wśród WIERTAREK UDAROWYCH ? ? ? .... jaka firma jest takim "rarytasem", najdrożsą marką, marzeniem każdego faceta używającego wiertarki ? ? ?

G
Romano 2007-04-07 00:00

Re:HEEEEELP

Oczywiście PEGASUS :D

G
mirek 2007-04-10 00:00

Re:HEEEEELP

Witam.
Nie wiem czy to będa mercedesy ale do konkretniejszych prac polecam Hilti i Hitchi.

G
bimbo 2007-04-10 00:00

Re:HEEEEELP

Metabo ---> 3lata gwarancji
Bosch ---> 3lata gwarancji
a proponuje Ci skorzystać z promocji na GBH 2-26
http://www.narzedzia.pl/pl/productDetails/101_Mlot_udarowo-obrotowy_GBH_2-26_DFR_Professional.html
W komplecie jest DMF 10 Zoom

G
satan666 2007-04-13 00:00

Re:HEEEEELP

mercedesem to tez bym posmigal se w wolnej chwili..:D a moim marzeniem jest jakas fajan laska a nie wiertarka:D:D ale sa rozne zboczenia

G
Michał 2007-04-16 00:00

Re:HEEEEELP

3 lata gwarancji??
kolego bimbo owiedz mi dokladnie na co jest 3 lata gwarancji? na cale narzedzie czy na wybrane elementy??
co do wiertarki udarowej kolego musisz okreslic co chcesz dokladnie robic
pozdro

G
Marcin 2007-05-03 00:00

Re:HEEEEELP

he ehe kolega bimbo jest tu by naganiać klientów jak sądzę ;P
gwarancja - nieważne czy 1 czy 10 letnia dotyczy wad fabrycznych lub materiałowych wynikłych z winy producenta. Zasada ta nie dotyczy elementów żużywających się naturalnie (szczotki, osprzęt) i podatnych na szybkie zużywanie/zniszczenie (futerka, przewody i akumulatory).
Spokojnie można odpuścić sobie krzykliwe deklaracje speców od marketingu (dotyczy wszystkiego nie tylko elektronarzędzi) i wystarczy przeczytać rewers karty gwarancyjnej. Tam wszystko jest wyszczególnione. Spokojnie można by dać na coś i 20 lat gwarancji, pytanie tylko czy zostanie pozytywnie rozpatrzona i na tym ten bajer polega ;D
P.S. wydaje mi się, czy gdzieś tu widziałem zapis, że posty o naturze komercyjnej będą usuwane z forum? cieżko czytając coś takiego jak powyżej zdać się na bezstronność takiej sugestii/porady ;P

1

Kategorie :