gdzie tanie elektronarzędzia ?

Do ostatniej strony »
G
paweł z zamościa 2009-03-03 00:00

gdzie tanie elektronarzędzia ?

Co się dzieje z tymi cenami elektronarzędzi ?
Chce kupić tanio bo poszukałem w porównywarkach dokładnie w ceneo ... zamawiam czekam a tu nic. oni chyba powariowali bo się ogłaszają i nic nie mają. na allegro to się boje bo do końca nie wiadomo od kogo kupić
Panowie dostałem dotacje z urzędu pracy i szukam taniej ale u nas w Zamościu w sklepach takie straszne ceny dają w porównaniu z tymi w internecie że szok. ja się boje w internecie kupować może coś poradzicie i podpowiecie ze swojego doświadczenia.
no i może parę uwag co do sprzętu ... zajmuję się wykończeniówka.
A tak na marginesie na tej stronie jest sklep, czy tu warto kupić ?

G
Q 2009-03-04 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

FARBACOL Piłsudskiego 53
próbowałeś tu?

G
chris70 2009-03-04 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Mogę polecić sklep który mieści sie co prawda w Katowicach,ale obsługuje całą polskę i nie tylko. Posiada sprzedaż detal i hurt, a takze oferuje doradztwo techniczne w zakresie stosowania elektronarzędzi no i dobre ceny + kożystne rabaty.Dostawy w 24 godziny kurierem.Stronka to: www.arsenalspecjalisty.com.pl.Polecam gorrąco , jestem ich stałym klientem.

G
Rufus 2009-03-04 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Jak jesteś z Zamościa to jedź do Lublina do OBI - u nich przy większych zakupach można wytargować nawet spory rabat.
Mój kolega kupował za pieniądze takie jak ty [tyle że w innym mieście] i dostał 5% rabatu- przy cenach podobnych jak w Casto czy Leroy Merlin nie jest to mało.

G
czesio 2009-03-04 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Ja mam zasadę
Oglądam w markecie a kupuje w internecie,
a przekonałem się już na własnej skórze że sprzęt w marketach jest jakby inny ~gorszy~ od tego co kupiłem w internecie mimo tego że tak samo się nazywał. Wygląda to tak jak by te sieciowe sklepu dostawały jakieś specjalne partie w słabszym wykonaniu i bez tak zwanych ~gratisów~

G
Q 2009-03-05 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

ciesio przestań pitolić że jest inny. ciekawe czy zdajesz sobie sprawę ile kosztuje przestawienie lini produkcyjnej??
twoją wypowieć skwituję tak: PITU PITU

G
Rufus 2009-03-05 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Dokładnie tak jest.
Specjalnie kiedyś sprawdzałem-sieci biorą maszyny od głównych dystrybutorów np od Makita Polska z Bielska Białej,Lange Łukaszuk itd.
To co trafia się w internecie to najczęściej wyprzedazowe maszynki sprowadzane z zachodu [głównie Allegro]albo urządzenia niewiadomego pochodzenia....też z zachodu :0
W internecie fatycznie bywa taniej ale to dlatego że mało kto płaci tutaj podatki a faktury często bywają zwykłą ściemą.
Ja tam wolę mieć drogie narzędzie z pewnego licencjonowanego źródła niz potem w razie awarii domagać się reklamacji od ducha w internecie.
Nie koniecznie trzeba kupować w sklepach sieciowych-są tez bardzo dobre sklepy specjalistyczne !
Zawsze kupuję w Casto,OBI i Leroyu i jakoś jeszcze nigdy nie miałem potem problemów z ewentualną reklamacją.
Powiem więcej ściągali mi tez narzedzia na zamówienie -sprawnie i szybko.

G
Q 2009-03-05 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

tak sciągają na zamówienie. co do alegro:
używany,
kradziony,
nowy.
albo jest inne rozwiązanie:
brak kosztów magazynowania i jakiś tam innych, powoduje że jest niska cena.

G
Paweł 2009-03-06 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Oj Panowie współczuje wam w jakiej niewiedzy żyjecie.
Że czasem jest tak jak mówicie a więc kradzione itp.,to się zgadzam,ale co do reszty.
No to cóż najprościej prowadzimy sklep stacjonarny,ale również handlujemy w internecie,i również na allegro.
Mamy magazyn,płacimy podatki,zusy i takich firm jak my jest dużo.
Także posumowując ktoś wam duuuużooo bajek naopowiadał.
Pozdrawiamy.

G
Michał 2009-03-08 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

witam.
to handlujesz na tyle długo że masz spory rabat.
a makity(i nie tylko) nie sprzedaż(internet, allegro) taniej niż 10% od katalogu, bo Ci utną rabaty albo wstrzymają dostawe.
i powiedz mi że tak nie jest.
pozdro

G
Kassvag 2009-03-09 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Niech mi nikt nie mówi ze ktoś kto sprzedaje w internecie ma lepsze warunki zakupu niż duże sieci handlowe.
Castorama kupuje Makity w Bielskim przedstawicielstwie i dostaje 5% rabatu od ceny katalogowej -do tego dochodzi 22 % VAT plus marża która w przypadku sprzętu markowego nie jest większa jak 10% a czasem jeszcze niższa.
Znam przypadki sprzedawania sprzetu praktycznie po kosztach a nawet taniej bo tego wymagała sytuacja na rynku.
W sytacji kiedy ceny takiej np Makity w Casto czy innej sieci są minimalne -jeszcze można znaleźć w internecie ten sam sprzęt sporo taniej -pytanie więc jest gdzie go dostaje internetowy dystrybutor bo napewno nie od głównego dostawcy w naszym kraju który oferuje najlepsze ceny na rynku.
Tak wiec albo w internecie sprzedaj po kosztach ,albo nie płaci VAT-u albo narzędzia są niewiadomego pochodzenia.
Nie wierzę w "garbate aniołki" bo nikt nawet w internetowym sklepie nie prowadzi działalności charytatywnej -robi to po to aby zarobić więc jeśli Casto czy Leroy sprzedaje z marżą mniejszą jak 10% a sami naprawdę tanio kupują to na czym zarabia dystrybutor intrnetowy skoro jest w stanie sprzedać maszynke o 20-30 % taniej jak w sklepie ?
Ano odpowiedź brzmi -najczęsciej nie płaci podatków !!!
Oczywiście nie dotyczy to tylko Makity ale wszystkich marek.

G
Paweł 2009-03-09 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Oj kolego,wypowiadasz się, a Ty chyba nawet listy rabatowej Makity to nawet na oczy nie widziałeś.
A o handlu firmowym sprzętem, to masz bardzo nikłe pojęcie.
A jaki interes masz w tym żeby oczerniać legalne sklepy internetowe to Ty już wiesz najlepiej.
Powiem Ci tylko tyle,Allegro to Allegro tam może być różnie,ale żeby być np. w wyszukiwarce skąpca,ceneo,należy przedstawić aktualne dokumenty rejestracyjne firmy.
Także lepiej może najpierw porozmawiaj z kimś, kto się orientuje w temacie
Pozdrawiam.

G
Rufus 2009-03-09 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Gość dwa posty wyżej napisał prawdę-sam jakiś czas pracowałem w handlu narzedziami i wiem mniej wiecej ile co kosztuje w Makicie czy u innych dystrybutorów.
jeśli OBI czy Casto dostaje 5% rabatu to nie wciskaj kitu ze internetowy handlarz dostanie tego upustu 15 %.
No dobra -powiedzmy że jakimś sposobem dostał te 15% to i tak nie jest w stanie zjechać z ceną niżej jak powiedzmy 10 % od ceny takiej Castoramy -chyba ze prowadzenie sklepu to jego hobby i nic na geszefcie nie zarabia.
Makita Polska to też nie jest firma która rozdaje towar za pół ceny na lewo i prawo wiec wybacz ale nie dam wiary w to że ktoś prowadzący sklep intrnetowy i zaopatrujący sie u nich jest w stanie sprzedawać taniej jak taka Castorama o 20% zachowując przy tym jakiś minimalny zysk i jeszcze uczciwie płacąc podatki.
Jedyne wyjście to zaopatrywanie sie za granicą na wyprzedażach z likwidowanych sklepów czy hurtowni-tutaj sie zgodzę bo sam kiedyś kupowałem taki sprzęt po cenach naprawdę wręcz rewelacyjnych.

G
Paweł 2009-03-09 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

No cóż to przepłacajcie dalej w marketach.
5%,to na hurcie można zarabiać a nie na detalu.
Listy rabatowej wam nie przedstawie,bo to forum publiczne.
Gwarancja Makity obowiązuje tylko w Polsce.
A więc wyprzedaże w innych krajach UE to następna bajka.
A Casto to też nie instytucja charytatywna, jeśli piszesz że zarabia 5% to Ty ich dokumenty widziałeś-jak ktoś teczkę niósł. :))
I bez urazy, nie chcę nikogo obrażać,ale wyobrażenie o handlu macie powalające na kolana.
Będzie ktoś z was kiedyś w mojej okolicy-zapraszam pokaże fvat wystawioną przez Makitę-może komuś się oczy otworzą.
I przestaniecie pisać takie bzdury.
Że się słabo zarabia to jedno,ale że Casto jest tania,to najlepszy dowcip jaki w tym miesiącu usłyszałem :))
Pozdrawiam.

G
Rufus 2009-03-09 00:00

Re:gdzie tanie elektronarzędzia ?

Ja nie napisałem że Casto jest tania,ale jestem pewny ze dostają te 5% rabatu przy kupnie bo akurat dobrze znam człowieka z Makity i nie mam podstaw aby mu nie wierzyć.
Nie wierzę tez że Ty dostajesz wiecej upustu jak sieć handlowa-no może w jakiejś spec promocji-okazyjnie na jakiś jeden czy dwa produkty !
Znając cenę katalogową i ich upust łatwo wyliczyć ile zarabiają i nie dotyczy to tylko Castoramy.
Znam ceny katalogowe i te z ubiegłego roku i te aktualne wiec nie musisz ich przedstawiac a jeśli twierdzisz że pisze bzdury to ustosunkować sie możesz do przedstawionych wyżej wyliczeń a nie zarzucaj komus że sie nie zna!
Powiem Ci ze sprzedawałem narzędzia w sporym sklepie który padł na pysk dzięki rozbudowie hipermarketów budowlanych i handlu w internecie.Właściciel sklepu mimo upustów u dostawców nie dał rady i zamknął interes-teraz sprzedaje kwiaty :)

1 2