gdzie najlepiej kupic elektronarzedzia

G
tomasz 2008-07-17 00:00

gdzie najlepiej kupic elektronarzedzia

witam wsyztskich uzytkownikow. chcialbym poruszyc temat moze na pograniczu regulaminu, ale zaryzykuje;) otoz bedac w "hurtowni" budowlanej ceny elektronarzedzi mnie bardzo zadziwily, podobnie jest w sklepach z narzedziami, mozna trafic na promocje jednak zazwyczaj ceny sa zbyt wysokie jak na marke i jakosc narzedzia,a spory procent kwoty to utarg wlasciciela. najciekawsze ceny oferuja nam markety, jednak zazwyczaj mozemy kupic tam sprzed marki made in bazar, toya w najlepszym wypadku slabsze produkty b&D i einhell. w koncu dotarlem do sedna sprawy;) ciekawa alternatywa jest zakup w sklepach internetowych, mamy duzy wybor i ceny niewygorowane. pytanie moje brzmi czy jest prawdopodobientstwo iz sklepy internetowe sprzedja pod znakiem dobrych firm sprzed made in bazar? jak jest z gwarancja w przypadku awarii? na co zwracac uwage przy zakupie elektronarzedzii? numer seryjny? kraj produkcji? wreszcie jakie sa wasze opinie na temat zakupu przez siec? jak wybrac dobry sklep? dziekuje z gory za odpowiedz:)

G
cater 2019-04-25 23:58

Re: gdzie najlepiej kupic elektronarzedzia

Kupuję tam gdzie taniej, ale jednak najczęsciej na narzedzia.pl bo mają największy asortyment. Mam sporo elektronarzędzi aeg kupionych właśnie w tym sklepie, od razu zainwestowałem w systme bezszczotkowy bo w końcu to sprzęt do pracy

G
serok 2019-04-27 19:14

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1