Elektryczna piła łańcuchowa

Do ostatniej strony »
G
kojtek 2005-06-14 00:00

Elektryczna piła łańcuchowa

Witam.
Noszę się z zamiarem kupna elektrycznej piły łańcuchowej.
Dysponuję kwotą ok 500 - 600 zł. Piła ma służyć do pocięcia 2-3 razy w roku 3-4 m sześć brzozy na opał. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tej materii to bardzo proszę o rady - co można kupić za te pieniądze a czego się wystrzegać, na co należy zwracać uwagę przy kupnie takiego sprzętu.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam. Wojtek

G
KAROL 2005-06-15 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

WITAM, JA MAM MAKITE UC3010A I JESTEM Z NIEJ ZADOWOLONY OPIS ZNAJDZIESZ NAWET NA TYM SERWISIE.

G
Yurek 2005-06-16 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

Witam i ja tez mam Makite uc3050,moc 2kWt,dlugosc miecza 35cm. Brakuije w niej lagodnego(powolnego)startu,co powoduie szybkie zniszczenia sruby ktora uruchamia lancuch prowadnicy,jezeli masz znajomego elektronika ,ktory potrafi zbudowac takie uzadzenie - to finie .
Pozdrawiam ,
Yurek (lumin@tut.by)

G
turos 2005-08-20 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

a ja polecam BLAUCRAFT, ale tylko na stadionie w Warszawie. Bardzo tanio, około 400 zet i módl się żeby się szybko zepsuło, wtedy naprawisz na STALOWEJ 67 w Warszawie, za kopiejki.
TO NAPRAWDĘ DOBRA RADA<<<<<<<<<<<<<<<<

G
bo...bo 2005-09-02 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

TO PRAWDA,
DO ROBOTY RAZ W ROKU TO MOŻE TEN BLAUCRAFT WYTRZYMA,
A MOŻE I NIE...

G
Marek 2006-03-18 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

Ja mam już ponad rok piłę Blaucrafta. Używam ją kilka razy w roku, zwłaszcza w zimę - tnę drzewo do kominka. Wiem jedno za tę cenę jest to przyzwoity sprzęt.

G
Wiesiek 2006-06-22 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

A co powiecie na temat pilarki łańcuchowej firmy Bosch AKE 35-18S, w cenie ok. 599 zł.

G
maniek 2006-07-15 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

Ja mam już ponad rok piłę Blaucrafta. Używam ją kilka razy w roku, zwłaszcza w zimę - tnę drzewo do kominka. Wiem jedno za tę cenę jest to przyzwoity sprzęt.
TY to chyba w afryce mieszkasz i dzieciaczkom swoim bajki opowiadasz o tym szajsie, pod tytułem blaucraft. A bajki z kominkiem niby mozesz sobie wywiesz na syberie chociazby. BLAUCRAFT był i jest trefny, taka jest prawda..

G
Michal 2006-08-12 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

Mam takie pytanie czy jest żeczą normalną ze po załączeniu piły łańcuchowej (nic nią nie tnę) po paru sekundach zaczyna bardzo z pod piły mocno kapać olej do smarowania łancucha? Z 10 sekund nic sie nie dzieje a później to juz kapie i kapie.

G
Michal 2006-08-12 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

Mam takie pytanie czy jest żeczą normalną ze po załączeniu piły łańcuchowej (nic nią nie tnę) po paru sekundach zaczyna z pod piły bardzo mocno kapać olej do smarowania łancucha? Z 10 sekund nic sie nie dzieje a później to juz kapie i kapie.

G
serwis 2006-08-13 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

nie, nie jest to normalne, pod warunkiem ze masz założoną prowadnice i łańcuch.Trzeba sprawdzić wszystkie połączenia za pompką.

G
sepsa 2006-08-31 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

a ja polecam BLAUCRAFT, ale tylko na stadionie w Warszawie. Bardzo tanio, około 400 zet i módl się żeby się szybko zepsuło, wtedy naprawisz na STALOWEJ 67 w Warszawie, za kopiejki.
TO NAPRAWDĘ DOBRA RADA
i tu niestety zgadzam sie, koles "nadzial sie" na pilke blaucraft bks 380 (spalinowke) i mial przerznieta kase niestety ........

G
sal 2006-09-07 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

a ja polecam BLAUCRAFT, ale tylko na stadionie w Warszawie. Bardzo tanio, około 400 zet i módl się żeby się szybko zepsuło, wtedy naprawisz na STALOWEJ 67 w Warszawie, za kopiejki.
TO NAPRAWDĘ DOBRA RADA
i tu niestety zgadzam sie, koles nadzial sie na pilke blaucraft bks 380 (spalinowke) i mial przerznieta kase niestety ........
kupuj dalej na stadionie, czy na jarmarku - t.j. u lokalnych dystrybutorow blau-szmelcu i bedziesz plakal ! Wyrzucona kasa i zostaniesz z bublem niestety
PZDR
sal

G
radex 2007-02-18 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

co sadzicie o Einhell PKS 2040 WK i Einhell KSE 2040 WK? ktora lepsza?

G
TANDETA 2007-03-07 00:00

Re:Elektryczna piła łańcuchowa

a ja polecam BLAUCRAFT, ale tylko na stadionie w Warszawie. Bardzo tanio, około 400 zet i módl się żeby się szybko zepsuło, wtedy naprawisz na STALOWEJ 67 w Warszawie, za kopiejki.
TO NAPRAWDĘ DOBRA RADA
i tu niestety zgadzam sie, koles nadzial sie na pilke blaucraft bks 380 (spalinowke) i mial przerznieta kase niestety ........
kupuj dalej na stadionie, czy na jarmarku - t.j. u lokalnych dystrybutorow blau-szmelcu i bedziesz plakal ! Wyrzucona kasa i zostaniesz z bublem niestety
PZDR
sal
BLAU-TANDETE BLAUCRAFT szczerze polecam do wyrzucenia kasy !

1 2