Elektronarzędzia w firmie "ELWENT"

G
Piotr G. 2006-01-10 00:00

Elektronarzędzia w firmie "ELWENT"

hej!!!
Dzwoniłem jakiś czas temu do firmy ELWENT z zapytaniem o zestaw elektronarzędzi których potrzebowałem. Odebrała telefon jakaś kobieta (być może handlowiec), nie dość że nie potrafiła mi nic wytłumaczyć, to jeszcze zachowywała się w sposób ignorujący. Jeszcze się nie spotkałem z takim zachowaniem i co więcej nie zrobię nigdy zakupu w takim sklepie. Nikomu nie polecam zakupów w tej firmie. Bardzo się zawiodłem a sprzęt udało mi się zakupić w firmie konkurencyjnej i jestem bardzo zadowolony. Myślę że jeszcze bardzo daleko wam do profesjonalnej obsługi. Zresztą ponoć nikt w tym sklepie nie kupuje. Nie polecam Pozdro

G
aa 2006-01-10 00:00

Re:Elektronarzędzia w firmie

...

G
x 2006-01-10 00:00

Re:Elektronarzędzia w firmie

Polecam dokonanie zakupu "sprzetu" w firmie blaucraft - wcisna ci KIT, bedziesz potem zalowac zedok0onales zakupu !
A nie probuj kupic tego gniota u ;"autoryzowanych sprzedawcow" blaucraft w woj. mazowieckim. Ci wcisna ci bulwe z gorka, doplacisz do tego siana,,,,,,,,,,,

G
zero 2006-08-24 00:00

Re:Elektronarzędzia w firmie

Polecam dokonanie zakupu sprzetu w firmie blaucraft - wcisna ci KIT, bedziesz potem zalowac zedok0onales zakupu !
A nie probuj kupic tego gniota u ;autoryzowanych sprzedawcow blaucraft w woj. mazowieckim. Ci wcisna ci bulwe z gorka, doplacisz do tego siana,,,,,,,,,,,
to prawda !
w blaucraft wcisna ci bajki o super koncernie - co jest bujda na resorach - a potem i wrzucisz szmelc do kata i nauczysz sie szanowac swoja kase

1