elektronarzędzia milwaukee?

r
roman211 2020-10-13 22:19

elektronarzędzia milwaukee?

jakie macie opinie o elektronarzedziach milwaukee? Działa ktos na co dzień? zaciekawiła mnie ich seria M12, tam sa sprzety o bardzo kompaktowych wymiarach, wlasnie czegos takiego bym potrzeboał, warto kupic?

G
Majki 2020-10-15 20:21

Re: elektronarzędzia milwaukee?

Moja pierwsza wkrętarka jaką kupiłem serii M12 BDD kosztowała wtedy jakieś 500-550 walizka ładowarka 2aku 2ah + jeden aku 2ah gratis
To jeszcze szczotkowa Później wyszły serii FUEL bezszczotkowe
Teoretycznie na tej wkrętarce wybudowałem swój dom Mieszanie kleju czy wkręty ponad miarę to nic dla niej nowego czasami mocy brakowało wiadomo 12stka aż po 3 latach orki w budowlance (nie od święta) szczotki się skończyły wymieniłem i dalej śmiga Już prawie 6lat Następna była zakrętarka udarowa seii M12 FID i wkrętarka M12 FPD i czaje się na kolejne Super sprzęt polecam każdemu

G
roman211 2020-10-24 19:11

Re: elektronarzędzia milwaukee?

o to jestem już w 100% przekonany do zakupu tych elektronarzędzi, zresztą z tego co patrzyłem po forach i opiniach to ludzie się pozytywnie wypowiadają o milwaukee, trzeba bedzie spróbować

G
Arcularius 2020-10-29 19:08

Re: elektronarzędzia milwaukee?

Romanie, to może ja cię wyleczę z kupna Milwaukee. Utopiłem w tej marce kilka tysięcy. Piszę utopiłem, bo nie zapracowały nawet w połowie na co potrafiły zarobić u mnie narzędzia półprofesjonalne, czy jakby niektórzy stwierdzili amatorskie Skil Masters (niestety marka która po zmianach właścicielskich Skila znika z rynku i niewiadomo czy i jak będzie się rozwijać). Ani szlifierka mimośrodowa, ani oscylacyjna Milwaukee nie byly warte połowy tego co za nie zapłaciłem. Nie wspominając już o hiper-ultra-turbo wkrętarce bezszczotkowej, w której gdy padła elektronika to załatwiła mi dwa akumulatory. Rozumiałbym żeby narzedzia były używane niezgodnie z przeznaczeniem, żebym je sam głupio zniszczył, żebym nie dbał. Ale one pozdychały w ciągu 2-3 lat, a serwis się na wszystkie reklamacje wypiął bo niby się już zużyły nadmierną ekspoatacją. Przesiadłem się na zupełnie inne marki, i jak na tę chwilę to wkrętarka za 2/3 ceny Milwaukee bije ją jakością, wydajnością i trwałością na łeb. A jak zdechnie to za sam korpus zapłace 600zł, a nie 1200.

1