Elektronarzędzia Einhell

Do ostatniej strony »
G
przecinak 2011-10-28 19:18

Re: Elektronarzędzia Einhell

JK to ''dno i meter mułu''. Handlarzyna. Nie warto podejmowac z typem dyskusji. Na szali obiektywnych faktów postawi subiektywne uwagi ad personam obrażając sie przy tym i w pośpiechu zgłaszając niewygodne dla niego uwagi moderacji. Narzedzia, ktorych jest wlascicielem dostaja odlezyn na polce piwnicznej - stąd te kilka drobnych rysek na obudowie.

Serwisy, do ktorych JK wysyla swoje odrobinke porysowane narzedzia( marki AEG - inne nie sa godne jego osoby) specjalnie dla niego - w koncu jest wszechwiedzacy (tak mu sie tylko wydaje) a w szczególności nie znoszacy krytyki - przygotowuja specjalnie dla niego(bo zamiast naprawiac narzedzia zajmują się co oczywiste przecież pisaniem wypracowań) mega szczegółowe opisy min. stanu kół zębatych,stojana, szczotek i wirnika itp.
Wszystko po to aby szczęśliwy i przekonany(błędnie niestety) o trwałości AEG mógł je znów spokojnie odłożyć na półkę.

G
............... 2011-10-28 19:53

Re: Elektronarzędzia Einhell

Fakt lepiej co tydzień zmieniać nick i być kolejnym wszechwiedzącym negującym wszystko co inni napiszą. Przynajmniej niektórzy są mniej dwulicowi w swoim opiniach niż jakiś przecinak. Nie mówiąc już takich ktorzy w każdym temacie muszą wywołać kłótnie, bo nie podoba mi się ktoś, kto lubi AEG, boscha czy makite....żenada!

G
leeds 2011-10-29 17:31

Re: Elektronarzędzia Einhell

Posiadam kilka urządzeń einhella:
-strug BEH 650 używam sporadycznie jest ok
- frezarka BOF 11000E użyta była tylko kilka razy więc niewiele mogę na razie powiedzieć
- piła stołowa TKS 1500 EKO Plus- niestety silnik padł po przepracowaniu kilku godzin w przeciągu 1,5 roku ( przy deskach 2 calowych, sprzedawca zapewniał że ciąć można nią drewno do 7cm ).
- wyrzynarka LE-ST 350E mała moc ale ok
- szlifierka kątowa LE-WS 115 i ten produkt mogę polecić z czystym sumieniem. Nie wiem może mi się taka trafiła ale jest naprawdę solidna.
Sporo nią pracuje.
- wiertarka LE-BM 500E dla majsterkowiczów ok. m.in zrobiłem nią tunel foliowy i jeszcze sporo fajnych rzeczy.
- szlifierka oscylacyjna LE-SS 135 tym też sporo pracowałem... konieczna była wymiana gumy przy podstawie... po prostu zużyła się..
- wkrętarka LE-AS 14, 4-1 działa bez problemów ale bateria jest bardzo słaba.. nad tym radzę się zastanowić. Większość z tych narzędzi posiadam już 3 lata. Mam nadzieję, że pomogłem w dokonaniu wyboru. Pozdrawiam

G
JK. 2011-10-30 21:58

Re: Elektronarzędzia Einhell

Sprzedawca dobrze cię zapewniał;) bo na tej pile można ciąć max. ok 75mm - z tym że jak każdy użytkownik popełniasz błąd w rozumieniu, to że jest to zakres maksymalny, tto nie znaczy że można pracować na takim zakresie. 2 calowe drewno daje ci ok 5cm grubości, co teoretycznie przekracza 50% zakresu cięcia piły, czyli mocno obciąża ją. A to że się spalił silnik to jest standard w takich piłach;] niezależnie od nazwy. Są tam bowiem słabe i małe silniczki komutatorowe, z napędem na pasek klinowy, daje to lekkość, precyzję cięcia i duże obroty, ale bardzo mocno przeciąża silnik. W pilarkach stołowych dobrze jest szukać silników indukcyjnych.

G
ryszardon 2011-11-06 18:17

Re: Elektronarzędzia Einhell

JK masz poczucie humoru mówiąc,że jest standardem przepalanie się silników po kilkunastu godzinach pracy.Ja też miałem ten sam problem,czyli silnik spalił się dość szybko.Ale nie ciąłem desek tak grubych tylko calowe i 32mm.oprócz tego pociąłem kilka starych szafek.A co do Twego wypisywania bzdur to Ci powiem,że nie po kupiłem pilarkę,czy też szlifierkę,ażeby szag je trafił po kilku godzinach pracy.Nigdzie nie było napisane,że regułom jest spalenie się silnika po ucięciu 30-stu,czy 50-ciu desek.

G
JK. 2011-11-06 18:41

Re: Elektronarzędzia Einhell

TY też jesteś zabawny, skoro nie rozumiesz tekstu pisanego. Czy ja napisałem że po przecięciu 20 desek danej średnicy spali ci się silnik? NIE! napisałem tylko, że przy dłuższym obciążeniu istnieje sporo ryzyko spalenia. Co często się dzieje.

G
Krzysiek 2011-11-17 01:54

Re: Elektronarzędzia Einhell

Einhell
Wkretarki jest to totalne BADZIEWIE !!! a co do tak zwanego niby serwisu to niewiem kto w nim pracuje bo wysłałem na reklamacje wkretarke GLOBAL za którom zapłaciłem 265 zł a a otrzymałem BAWARIA a co najlepsze w zestawie tym były 2wa akumulatory tylko jeden nie od tego modelu!!! a pozatym byla tak zniszczona jakby wyciagneli ja z kosza ?wysłałem ponownie do tak zwanego serwisu i co odesłano mi ponownie BAWARIE!!!! Gratulacje dla szefa serwisu???

G
daro 2011-12-31 16:13

Re: Elektronarzędzia Einhell

Einhell to jeden wielki bubel posiadam kilka narzedzi z lini czerwonej czyli prowesionalne ale prowesionalnym narzędzią dorównują tylko ceną

G
JK. 2011-12-31 19:29

Re: Elektronarzędzia Einhell

oo to Einhell ma profesjonalne narzędzia? lol litości!! Skąd żeś się urwał? Ceny czerwonego einhella jak profesjonalnych narzędzi? Nie rozśmieszaj mnie. Einhell Red jesli o nim mowa to poziom, zielonego boscha, B&D, skila, Ryobi czy DWT.....cenami znacznie niż niektóre z wymienionych marek.

G
daro 2012-01-01 12:37

Re: Elektronarzędzia Einhell

człwieku o czym wogóle piszesz porównujesz einhella do boscha zejdż na ziemie i przestań wypisywać głupoty.

G
JK. 2012-01-01 16:18

Re: Elektronarzędzia Einhell

To ty wypisujesz głupoty! I od kiedy masz kilka narzędzi einhella? Jakoś do tej pory nie przyznawałeś się! Skończ ściemniać, bo ja sobie mogę powiedzieć że nagle mam kilka narzędzi hilti i jest to szajs jaki mało! Po prostu chcesz się znowu popisać przed wszystkimi, ale nie masz czym. Zielony bosch to najczęstszy gość w serwisie, przebija B&D, Einhella czy Skila!....Człowiek wydaje 1000zł za młot z boscha a po 4 dniach przychodzi do reklamacji bo nagle przestaje działać!

G
daro 2012-01-01 21:08

Re: Elektronarzędzia Einhell

dokładnie tak jak piszesz nie mam się czym popisać bo te narzędzia to jeden wielki bubel,posiadam je od ponad roku i wiem o czym piszę.
to jest moje zdanie o narzędziach einhella i nie pisz mi bzdur że się popisuję bo nie ma czym,i nie wciskaj ludziom ciemnoty że einhella można porównać do boscha ,skila czy b&d zapewne jako sprzedający narzędzia einchella możesz wciskać takie kity ale opinie na ich temat niech wyrażą ich użytkownicy.

G
pawcio 2012-01-01 21:47

Re: Elektronarzędzia Einhell

JK przestań czepiać się wszystkich bo to jest żałosne,daro ma rację każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na forum a Ty jesteś upierdliwy jak wrzód na d....e.

G
346 2012-01-02 05:44

Re: Elektronarzędzia Einhell

PAWCIO SKORO każdy ma prawo do opini, to i JK, skoro uważa że einhella jest ok, to czemu daro udaje ..........i mówi że są złe? Skoro posiada ich kilka więc po co kupował ich kilka????!!!!! Ja mysle że to kolejna ściema;) Kupował złe narzędzia. Bardzo fachowa rada " einhell to badziew, ale kupie kolejne narzędzie tej marki!"

Zresztą daro już pare razy się popisał na forum tylko tym, że krytykuje każdego, a wiedzy zero.

G
daro 2012-01-02 08:59

Re: Elektronarzędzia Einhell

Drogi 346 narzędzia einhella kupiłem w zestawie [5szt]ponad rok temu niestety jak już wcześniej pisałem to był zły zakup.
Nikogo nie obrażam ani się nie popisuję dla Twojej wiadomości to jest mój trzeci lub czwarty post więc nie pisz że się gdzieś tam popisywałem wcześniej bo to nie prawda!

1 ... 10 11 12 ... 13

Producenci :