Einhell, MacAdams, Bosch czy Karcher? - POMOCY!!!

G
jaca 2006-08-29 00:00

Einhell, MacAdams, Bosch czy Karcher? - POMOCY!!!

Od dłuższego czasu rozglądam się za wysokociśnieniową myjką do mojej firmy - szukam myjki na zimną wodę, niekoniecznie z opcją mieszania środków czyszczących - brałem pod uwagę myjki: Einhell NHR 130 1700W, Bosch Aquatac 120, MacAdams 1800 i Karcher 4.99. Myjka ma służyc do mycia maszyn budowlanych z błota i kurzu i będzie intensywnie używana pewnie ze dwa razy w miesiącu dlatego też zastanawiam się czy wydac 800 zł na Karchera czy 400 na Einhella - jeżeli ktoś ma jakieś doswiadczenia w tej dziedzinie lub ma jakąś wiedzę na ten temat to proszę o pomoc.

G
Paweł 2007-05-09 00:00

Re:Einhell, MacAdams, Bosch czy Karcher? - POMOCY!!!

Jeśli podwyższy Pan pułap tego wydatku potraktuję zapytanie poważnie i chętnie doradzę.

G
Michał 2007-06-11 00:00

Re:Einhell, MacAdams, Bosch czy Karcher? - POMOCY!!!

pewnie juz Pan kupił myjke, ale żadna z wymienionych nie wytrzyma intensywnego obciażenia. profi karcher to min. cena 1500zl, oczywiscie modele HD.. i HS.. reszta z tego co mi wiadomo to amatorskie narzedzia i pozniejszym czasie z gwarancja przy fakturze. pozostałe firmy to dzial narzedzi amatorski, einhell to chinszczyzna a reszta ma serwis pogwarancyjny
pozdrawiam

G
marekb 2007-07-11 00:00

Re:Einhell, MacAdams, Bosch czy Karcher? - POMOCY!!!

Chciałem podzielić się swoimi doświadczeniami z myjką wysokociśnieniową Einhell BHR 101 F. Kupiłem w sklepie za 391 zł. (chyba mieli wysoką marżę)w marcu 2005 r. Zaraz pękła lanca ale po miesiącu wymienili w ramach gwarancji. Wiosną 2007 wysiadły uszczelniacze w głowicy. Myjkę wykorzystywałem średnio raz na dwa tygodnie. Skontaktowałem się z serwisem pogwarancyjnym i dowiedziałem się, że mogę naprawić ale to będzie kosztowało około 200zł czyli koszt naprawy równa się nabyciu nowego sprzętu, który u dystrybutora kosztował około 200zł. Zastanawiam się jak naprawić?! Mój e-mail marekb620wp.pl Pozdrawiam!

1

Kategorie :