Dobry zestaw?

Do ostatniej strony »
G
Wojtek 2007-11-24 00:00

Dobry zestaw?

Witam!
Przede mną zakup paru elektronarzędzi, dlatego tez chciałbym się Was poradzić czy te narzędzia które wybrałem są najlepsze w swojej klasie, chodzi mi o przedział cenowy i jakosciowy oraz czy nie będe miał w razie potrzeby problemów z serwisem tych marek.
Oto zestaw:
1.Młotowiertarka De Walt D 25113K
2.Wiertarko-wkrętarka Makita BHP450RFE
3.Wiertarko-wkrętarka Makita 6280DWAE
4.Wyrzynarka Makita 4340FCT
5.Szlifierka kątowa De Walt D 28132
6.Piła do glazury Einhell TPR 200/1
Może macie inne propozycje w tej cenie i klasie?
Czekam na propozycje i Wasze opinie.
Z góry dziękuje.

G
Michał 2007-11-24 00:00

Re:Dobry zestaw?

Einhell tu nie pasuje, amatorska maszyna.
D28132 jest najmniejszą szlifierką dewalt-a, lepszym wyborem był by model D28133.
zamiast Makity BHP450RFE proponuje DC925KBV z 3 aku(obecnie w promo)
a Makita 6280DWAE zmienił bym na model DC756K2F z dodatkami
i na koniec DW331 (135mm zakres ciecia)
promocje możesz zobaczyć na stronie:
http://www.erpatech.pl/s_promo2.php
pozdrawiam

G
mirek 2007-11-24 00:00

Re:Dobry zestaw?

Wojtku. Konkretnych modeli Ci nie podam. Ale proponuję poczekać na innych użytkowników. Opinia i propozycje Michała są dobre ale z całym szacunkiem DW nie jest we wszystkim najlepszy. A powiązanie Michała z tą marką niestety czasami skutkuje brakiem obiektywizmu z Jego strony.
Pozdrawiam

G
mirek 2007-11-24 00:00

Re:Dobry zestaw?

Aha.
Mogę się zgodzić z Michałem w 100% że Einhell nie pasuje do tego zestawienia.
Pozdrawiam

G
Michał 2007-11-24 00:00

Re:Dobry zestaw?

No tak.
Pojawi się Marcin zaproponuje niebieskiego Boscha.
Pojawi się inny sprzedawca zaproponuje Makite.
Mirku, dotychczasowa praca nie wiązała się ze spzedażą jednej firmy na siłę. sprzedawałem wszysko to na co było stac klienta
Ja proponowałem:)
Pozdro

G
Marcin 2007-11-25 00:00

Re:Dobry zestaw?

he he he czy my aż tak jesteśmy przewidywalni! a może nie?
w ramach protestu dziś nie polecę żadnego boscha ;).
ale zgodzę się że einhell tu absolutnie nie pasuje...
pozdro

G
Marcin 2007-11-25 00:00

Re:Dobry zestaw?

p.s. Michale, owszem nie sprzedajesz na siłę wyrobów jednej marki, ale.... dwóch marek.... szkoda tylko że obie marki należą do jednej firmy ;)
jak już wiesz jedną z tych marek bardzo cenię i szanuję, a drugą skrajnie gardzę i gnoję z wiadomych zresztą Ci powodów. I o ile zawsze się przychylę do wyboru tej "szanowanej marki" muszę zgodzić się z Mirkiem, że w przypadku obu tych marek ewidentnie nie przemawia przez Ciebie obiektywizm. Przyczynę oboje znamy, ale daruję sobie komentarz, poprzez szacunek dla Twojej osoby ;)
pozdro

G
Michał 2007-11-25 00:00

Re:Dobry zestaw?

witam.
Marcinie sam wydziałeś w jaki sposób pracowałem. i z tego co widze po kolegach, to są moje ostatki na forum. nie bede miał czsu na pisanie.
wiem że klient kieruje sie czesto przez cene, ale jeżel chodzi o parametry to już sami wiecie.
pozdro

G
mirek 2007-11-25 00:00

Re:Dobry zestaw?

Michale . Z całym szacunkiem dla Ciebie nie twierdzę że twoje rady i propozycje są złe. Twierdzę że czasami są mało obiektywne. A to jest różnica. Twoja rezygnacja z tego forum to niewątpliwa strata. Szkoda.
Pozdrawiam.

G
Michał 2007-11-25 00:00

Re:Dobry zestaw?

nie powiedziałem że rezygnuję ale, że bedzie mnie mniej:)
a co do obiektywizmu to można by się pospierać:)
pozdro

G
Terror 2007-11-26 00:00

Re:Dobry zestaw?

A ja stane po stronie Michała tym razem. Też wiem jak chłopaki z *&* sprzedają ;) Poza tym Wojtek zasugerował co chce kupić a Michał doradził inne modele. Ja w poprzedniej pracy miałem możliwość sprzedawania DW ;) (mało było tego ale zawsze coś). Klienci byli zadowoleni. Co do B&D Marcinie :D a cóż Ci się w amatorskich narzedziach nie podoba? Poza tym B&D ma dwie profi firmy pod sobą DW & ELU :PP. Przychylam się do wspólnej wypowiedzi Einhell to nie ta półka ;) A co Panowie na to gdyby zamiast kątóweczki DW (które wydaje mi się odpowiednim rozwiązaniem) zaproponować makite 9558nb ?
Pozdr...

G
Wojtek 2007-11-26 00:00

Re:Dobry zestaw?

Witam, raz jeszcze.
Dodam że einhel piła będzie mi służyła sporadycznie więc dlatego tę firmę wybrałem. Jeeli macie inną propoyzcje w tej cenie to slucham.
Prosze ograniczyć sie do fachowych odpowiedzi bez "przepychanek" ;-)
A jak z serwisem wymienionych tu marek?
DC925KBV ma 3 aku ale słabsze, ze względu na ich ilość zastanawiam się wciąż.

G
Wojtek 2007-11-26 00:00

Re:Dobry zestaw?

DC756K2F jest sporo droższa i słabsza ale ma trochę dodatków które trochę nęcą.
Ajak sprawa wyglądaz resztą sprzętu?

G
Wojtek 2007-11-26 00:00

Re:Dobry zestaw?

Myśle jeszcze o pilarce, mój tyo jak narazie to:
dewalt D23620
Co Wy na to?

G
Michał 2007-11-27 00:00

Re:Dobry zestaw?

Witam.
Wojtku nie sugeruj sie napięciem aku. To jest mylne myślenie większości użytkowników narzędzi. We wkrętarkach liczy sie moment obrotowy a nie napięcie aku.
Jeżeli potrzebujesz pilarkę na budowę to spokojnie Ci wystarczy, jeżeli do prac stolarski to proponuję model D23650, do której możesz zastosować listwę prowadzącą.
Ma stopę z aluminium i jest bardziej precysyjna.
Pozdro

1 2

Producenci :

Kategorie :