Detektor termiczny - dobry pomysł?

G
Julian 2014-11-17 11:33

Detektor termiczny - dobry pomysł?

Moja żona wyczytala gdzieś o deterktorach termicznych ktore mierza tempreature w pomiszeczeniach i dodatkowo sprawdza wilgotnosc pomieszczenia. Nasza córka jest alergigkiem i moja zona wymysla przerozne metody zeby lepiej jej sie oddychalo, miedzy innymi chce nawilazac odp-owiednio powietrze w jej pokoju zima, Czy ktos z Was uzwal takiego sprzetu, jakie marki byscie polecali?

G
Marta 2014-11-17 13:25

Re: Detektor termiczny - dobry pomysł?

Na pewno bosch ma taki sprzet, ale to wyzsza polka i wyzsza cena. Mysle, ze jak corka jest alergikiem to warto takie cos na zime kupic. Ja mialam kiedys jakiejs "marketowej" marki taki detektor, fajnie wylapywal wszystko, ale szybko padl, wiec lepiej zainwestowac w jakis porzadny.

G
Iza 2014-11-17 14:52

Re: Detektor termiczny - dobry pomysł?

Fajna sprawa, mój mąż używał takiego sprzętu podczas remontu naszego domku letniskowego. Do tego ma też detektory do wykrywania przewodów, więc nie niszczy instalacji w bloku jak coś majstruje. Całkiem przyjazne takie sprzęty.

G
Mike 2014-11-17 18:08

Re: Detektor termiczny - dobry pomysł?

Hey królu Julianie taki detektor termiczny ma Bosch zielony za małą cenę - małą w porównaniu do sprzętów profesjonalnych.
Ale ja tobie radzę jak córka ma problemy zdrowotne to sam się nie baw w ocieplanie i nawilżanie amatorsko tylko zamów profesjonalistów. Na zdrowiu dziecka nie oszczędzaj ani nie podbudowuj sobie ego że - "sam zrobiłeś"...

G
Paulina Stępień 2014-11-17 18:11

Re: Detektor termiczny - dobry pomysł?

najlepswze sposoby na alergie to odkurzacz centralni i rekuperator w domu

G
Pawcio 2014-11-17 20:05

Re: Re: Detektor termiczny - dobry pomysł?

najlepswze sposoby na alergie to odkurzacz centralni i rekuperator w domu

Te rzeczy trudno zrobić w istniejącym domu, a w mieszkaniu niemożliwe. Ale można sobie sprawić odkurzacz - jedyny który nie wypluwa tyłem kurzu, czyli Dyson.

1