Dedra

Do ostatniej strony »
G
Michał 2007-08-24 00:00

Re:Dedra

a ja kupiłem frez boscha fi6 z trzpieniem fi8 HM za 3 zł:)
pozdro

G
Marcin 2007-08-24 00:00

Re:Dedra

gratuluję udanego zakupu Michale ;)
a teraz z innej beczki:
to ja też się pochwalę, bo ostatnio wyrwałem 21" monitor panasonica, za symboliczne 100 zł (nowy nigdy nie używany)
ot dealer/importer pozbywał się, tzw. leżaków, czyli sprzętu rezerwowo trzymanego w magazynach na wypadek gdyby trzeba było któryś wymienić na nowy ;)
gdy się kończą okresy gwarancji dla danego modelu producent pozbywa się zapasów gwarancyjnych za symboliczną złotówkę, byleby odzyskać cenną przestrzeń magazynową...
teraz z kolejnej innej beczki:
a niektóre sieci komórkowe to nawet sony ericsona k750i wartego kilkaset zeta sprzedają za złotówkę ;)
i co z tego?
reasumując:
sam niejednokrotnie sprzedawałem towar znacznie poniżej ceny zakupu, byleby tylko go wypchać z magazynu i odzyskać choćby częściowo zamrożoną kasę. domyślam się że z tym frezem było podobnie ;)
pozdro

G
Michał 2007-08-25 00:00

Re:Dedra

kupiłem go w OBI w Opolu z koszy obklejonych na żółto z napisem super cena :)
pozdro
p.s. mają coś ciekawego w tym magazynie z częściami komputerowymi??

G
Marcin 2007-08-25 00:00

Re:Dedra

pewnie. znajomy czasem puszcza mi cynk jak pozbywają się czegoś naprawdę wartego uwagi. bo zakupem 2 letniej karty graficznej, która technologicznie już nieco "trąci myszką" pewnie nie byłbyś zainteresowany ;).
ale czasem można trafić prawdziwe okazje
pozdro

G
Michał 2007-08-27 00:00

Re:Dedra

grafike już ma i 19 LG z 6 portami USB teraz potrzebuję RAM z 512 lub 1Gb(400) i dysk 160 na sata
pozdro

G
killgore 2007-08-28 00:00

Re:Dedra

Dedra wytwarza np. wiertła do glazury i gresu, oraz piły do tychże w UK. Wystarczy przeczytać na opakowaniu, a cena wiertła do gresu wynosi ok 100zł za fi 10

G
Marcin 2007-08-28 00:00

Re:Dedra

jesteś pewien że dedra cokolwiek WYTWARZA samemu czy zleca lub podkupuje??? jeśli to wiertło również jest made in Uk, cena absolutnie mnie nie dziwi. Anglicy również nie pracują za "miseczkę ryżu"
pozdro

G
killgore 2007-08-29 00:00

Re:Dedra

Ok, może nie wytwarza, ale zamawia u producenta i sprzedaje pod własną marką. Tak czy siak faktu to nie zmienia że nie wszystko sprowadzają z chin.

G
Marcin 2007-08-29 00:00

Re:Dedra

oczywiście, ze nie wszystko mają z chin, to widać po cenach.
Zastanawia mnie tylko po co mają w ofercie tak drogie wyroby, gdy marka pod którą je sprzedają kojarzy się raczej z niskiej jakości narzędziami dla amatorów. Kto z klientów hipermarketów (główny target to majsterkowicze amatorzy zaopatrujący się w narzędzia okazyjnie w dużych halach) zapłaci 100 zł lub lepiej za wyrób sygnowany tym logiem??? to trochę jak próba opchnięcia limuzyny za 700 tys. zł pod marką np. Kia ;)
pozdro

G
Albert 2007-11-29 00:00

Re:Dedra

Ja mam okazje kupić wiertarko-wkretarkę firmy Dedra PL- 05/0210 aku za 60 zł. Czy warto?

G
jarek 2007-11-29 00:00

Re:Dedra

Za 60 do domu to tak .

G
Sebastian 2007-12-13 00:00

Re:Dedra

Wracając do meritum pytania - Dedra.
Posiadam wkrętarkę 12V Dedra od roku - zajmuje się wykańczaniem wnętrz. Zakupiona w Castoramie za śmieszne pieniądze ( na tak zwane załatanie dziury po awarii Boscha )
Wkrętarka do tej pory zarobiła na siebie ok 200 razy. Akumulatory trzymają dość dobrze, świetnie nadaje się do zabudowy G-K i stolarki - niestety nie jako wiertarka.
Aku 12V i 550 obrotów nie nadaje sie do wiercenia!
Maszyna do glazury po prawie 2 latach intensywnego użytkowania ( człowiek robi się leniwy i wszystko cięte elektrycznie:-)) - awaria pompy wody. Naprawione w ramach gwarancji. Zakup również z Castoramy...
Wszystko sprowadza się do odpowiedniego wykorzystania narzędzi.

G
Arek 2009-01-18 00:00

Re:Dedra

Produkty firmy DERA to straszne GÓWNO!
Posiadam zakupioną w Castoramie wiertarko-wkrętarkę DEDRA. Niestety już po trzech miesiącach sporadycznego użytkowania padł całkowicie akumulator, mimo że zawsze przestrzegałem czesu ładowania. Na zgłoszenie reklamacji w sklepie zareagowali śmiechem, jednak po moich naleganiach przyjęto i odesłano do serwisu. Po dwóch tygodniach wkrętarka wróciła z adnotacją powołującą się punkt w karcie gwarancyjnej iż "akumulatory nie podlegają gwarancji". Należy dodać że kartę gwarancyjną dostaje się dopiero po zgłoszeniu reklamacji w sklepie. Wszystko to jest "nabijaniem klienta w butelkę". Już nigdy nie kupię narzędzi tej firmy.

G
jandomm 2009-01-19 00:00

Re:Dedra

Fakt akumulator wiertarko-wkrętarki DEDRA 12V o nr. katalogowym DED78418 padł całkowicie po 2-ch miesiącach chociaż w tym okresie był używany sporadycznie parę razy. Nowy akumulator w Castoramie to cena ponad 38 zł.Pojedyncze akumulatorki na Allegro 8,50 x 10 szt to kwota 85 zł. Nowa wiertarko-wkrętarka w Castoramie z jednym akumulatorem to cena 56,86 zł. Lecz po po mam kupować kolejny złom. Kupuję innej f-my.

G
Ikis 2009-05-26 00:00

Re:Dedra

Wkrętarka na 12V
Akumulator żelowy na 12V
3mb przewodu podlutowanych do wkrętarki
i ma się w głębokim poważaniu oryginalne akumulatory
ps. polecam wkrętarki dwubiegowe na 12V z demobilu i rozwiązanie opisane powyżej

1 2 3 ... 4

Producenci :