Dedra

G
Makita.Sklep 2010-08-18 19:16

Re: Dedra

Dokładnie tak,napisz kiedy kupowana była wkrętarka i ocenimy czy możliwa jest jeszcze naprawa gwarancyjna.

G
Lonia 2020-01-11 23:52

Re: Dedra

Jak czytam o firmie dedra to łzy mi sie cisna do oczu chińskie badziewie jakie polskie narzedzia w polsce ta niby firma to magazyn rozpakowujący kontenery z tym badziewiem narzedzia firmy detra to śmieci nic z precyzja i jakościa taka to jakość jak to logo i ta naklejka dedra śmieci lepiej dołożyc kilka złotych i cos markowego kupic

G
mam Dedre 2020-01-13 08:26

Re: Dedra

tu się zgadzam, dedra to nie polska marka, raczej polski dystrybutor, ktory sprowadza narzędzia z Chin. Z jakością u nich różnie, jedno lepsze drugie gorsze, ale z tego, co słyszałem, to nie jest tak, że biorą pierwsze lepsze narzedzia z taśmy produkcyjnej i ściagają do nas, tylko selekcjonuja i szukają w miarę przyzwoitych produktów do oferty. Oosbiście mam spawarke z dedry i nie narzekam. oczywiście zastosowanie w domowym garazu, nie żadna praca zarobkowa.

G
Nie laik 2020-04-19 15:16

Re: Dedra

dedra to chiński złom takie narzedzia chińczycy sprzedają kontenerami po cenie ziemniaków szkoda pieniedzy

1 ... 3 4

Producenci :