czy warto-mlotowiertarka na licencji bosch 2-26

G
wacek 2007-11-24 00:00

czy warto-mlotowiertarka na licencji bosch 2-26

podobno ta wiertarka to wierna kopia zrobiona na licencji bosch. czy to prawda? czy na prawde jest dobra?

G
:-) 2007-11-25 00:00

Re:czy warto-mlotowiertarka na licencji bosch 2-26

To będzie pierwsza wiertarka w tej klasie po której włączeniu przygasa światło ! Licencja to raczej nie będzie, marna kopia tak.

G
Marcin 2007-11-25 00:00

Re:czy warto-mlotowiertarka na licencji bosch 2-26

ale marna podróbka stylizowana jedynie na boscha...
1800W za 165 zł!!!!! ale brednie
nie dość że po włączeniu (jeśli to prawda by była ale raczej powinno być 800 W a koleś trzepnął literówkę) żarówki przygasają, to jeszcze ktoś pociska kity o licencji boscha... bosch nie licencjonuje swoich urządzeń na sds plusa nikomu. A moc jaką tu podano mają dopiero młoty kujące o wadze 27 kg ;)
jeśli jesteś naiwnym frajerem, kupuj śmiało, jeśli nie to trzymaj się od tego szajsu z dala. Oszczędzisz te niecałe dwie stówy na coś solidniejszego.
pozdro

G
mirek 2007-11-25 00:00

Re:czy warto-mlotowiertarka na licencji bosch 2-26

Kolego Wacku.
Jeśli chcesz się naciąć to kupuj. Ten sprzęt nie ma nic wspólnego z Boschem. Na bynajmniej na razie. Bo jak znam życie to za chwilę się pojawi na allegro z naklejkami Bosch 2-26 i będzie kosztował 450zł albo i lepiej. Tak więc zastanów się nad zakupem. A jeśli bardzo zależy Ci na tanim młotku do domowego użytku (podkreślam domowego !!! ) to proponuję w podobnej cenie einhella 726. To też żadna rewelacja ale na tyle znana że wiadomo co siedzi w środku. Osobiście też zaczynałem od takiego sprzętu i mimo dość intensywnego użytkowania jeszcze chodzi (4 lata ). Podaję ci linka :
http://allegro.pl/item271370764_mlotowiertarka_750w_mlot_einhell_sds_bh_g_726.html
http://allegro.pl/item268678171_einhell_bh_g_726_mlot_udarowy_750w_2lgwar_fvat.html
Pozdrawiam.

G
Terror 2007-11-26 00:00

Re:czy warto-mlotowiertarka na licencji bosch 2-26

Szkoda, że nie doszukałem się w opisie tego co napisałes Wacku (czyli produkowane na licencji Boscha - chyba poraz pierwszy bym kogoś podpier****ł). 1800W - hmmm co jeszcze? Udar 15J? Porażka - wolał bym przepłacić za Einhella albo Kinzo niż kupić ten sprzęt. MOJA OPINIA TYPOWY NONAME! Firma niemiecka to chyba tylko wydaje rozkazy przy produkcji tych narzędzi na zółtym lądzie ;/

G
Marcin 2007-11-27 00:00

Re:czy warto-mlotowiertarka na licencji bosch 2-26

dla mnie to tylko próba wypchnięcia pod inną nieznaną marką starych zapasów podróbek młotka gbh 2-26 dre.
od listopada prawo nam się szczęśliwie zmieniło i już można ścigać karnie nawet za próbę sprzedania pojedynczej podróbki. więc oszuści ratują się jak mogą upłynniając trefny towar, bo przecież nie wyrzucą....
żałosne...
pozdro

G
Terror 2007-11-27 00:00

Re:czy warto-mlotowiertarka na licencji bosch 2-26

Niektórzy robią to nieswiadomie. Dzisiaj wpade zaliczył dziadek z torbą w której spoczywał blue bosch na sprzedaż...
OSOBIŚCIE NIE POPIERAM i staram się uświadomić klientów ...

1

Producenci :

Kategorie :