Czy Silent Power to naprawde nowość?

G
kruk 2012-10-19 15:14

Czy Silent Power to naprawde nowość?

Cześć,
jeszcze przed końcem tygodnia chciałem wam zadać dosyć trudne pytanie, dotyczące spiralnego wału strugarskiego Silent-Power, który podobno jest bardzo cichy i efektywny. Tak pisali przynajmniej w newsletterze od Felder. Dlatego właśnie chciałem dostać od was objektywną opinie, co o tym sądzicie? Nie wiem, czy ten system nożowy istnieje tylko w strugarkach, ale podobno ludzie na zachodzie sobie go chwalą. Jako zalety podawana są te zalety:
1. Jak już wspomnaiłem jest podobno bardzo cichy
2. Noże podobno wytrzymują 20 razy dłużej niż w normalnej maszynie.
3. Wióry są podobno bardzo krótkie, no i wtedy nie brudzi się tak. Poza tym ten kto ma brykeciarke może zwiększyć gęstość sprasowanych brykietów.
Na razie nic mi innego nie przychodzi do głowy, ale to powinno raczej wystarczyć, aby móc podyskutować na ten temat. Cieszę się z waszych opiń. W sumie sam muszę przyznać, że myślałem, że ten Silent Power już dawno istnieje, ale możliwe, że mi się coś pokiełbasiło w głowie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!

G
rembud 2012-10-19 22:42

Re: Czy Silent Power to naprawde nowość?

Bardzo Wam na jesień spada sprzedaż, ze uciekacie się to takiej tanizny?
Wieje sandałem na odległość...

G
kruk 2012-10-23 16:36

Re: Czy Silent Power to naprawde nowość?

dziwne, że tutaj naprawde nie można zadać normalnego pytanie, bez osądzenia o reklamę. Przecież nie piszę wcale tak pozytywnie o tej maszynie, tylko pytam, co wy o niej sądzicie i wypisuje informacje, który każdy może wyczytać, jak sobie spojrzy na stronke od feldera. Przykro mi, ale nic na to nie poradze, że nie ma innej firmy, którą można jakościowo porównać z Felderem.Myślałem, że moge znowu tutaj sobie wejść i zadać jedno pytanko, ale najwyraźniej nie da się tu prowadzić żadnej dyskusji, ani dostać rady. nie ważne, spróbuje gdzie indziej!

G
Pedro 2012-10-23 16:51

Re: Czy Silent Power to naprawde nowość?

Gdzies juz o tym czytalem, ale nie mialem okazji jeszcze wyprobowac, ale sam fakt ze ktos w koncu pomyslal o tym jak zredukowac halas przy obrabianiu drewna jest duzym plusem. Kazdy kto byl kiedys w profesionalnym warsztacie wie o czym mowie..

G
rembud 2012-10-27 14:32

Re: Re: Czy Silent Power to naprawde nowość?

dziwne, że tutaj naprawde nie można zadać normalnego pytanie, bez osądzenia o reklamę.


Faktycznie. Przykre jest także to, że przedstawiciele wielu firm uważają internautów za tępaków...Bo przecież normalny użytkownik pisałby zwroty grzecznościowe małą literą, ale nazwę systemu wielką...

Przykro mi, ale nic na to nie poradze, że nie ma innej firmy, którą można jakościowo porównać z Felderem.


Hehe, no teraz to pocisnąłeś aż miło... Oczywiście nie ma Altendorfa, SCMu i innych. Jest tylko felder i ich nachalna reklama i notoryczne telefony, gdy tylko dasz sobie wcisnąć katalog...

nie ważne, spróbuje gdzie indziej!


Próbuj, próbuj, tylko pamiętaj o podstawach. Zaloguj się parę miesięcy wcześniej i napisz też o paru innych rzeczach. Może wówczas będziesz bardziej wiarygodny...

Gdzies juz o tym czytalem, ale nie mialem okazji jeszcze wyprobowac, ale sam fakt ze ktos w koncu pomyslal o tym jak zredukowac halas przy obrabianiu drewna jest duzym plusem. Kazdy kto byl kiedys w profesionalnym warsztacie wie o czym mowie..


Kolego, albo Ty jesteś totalnym lamerem, albo kolejnym gościem z feldera. Jak ktoś pracuje na warsztacie, to wie, że podstawową sprawą jest bhp, czyli np. ochronniki słuchu. Więc wybacz, ale nawet sajlent-srajletn nic nie daje komuś, kto pracuje zgodnie z przepisami...Zredukujcie swój napastliwy marketing wtedy to będzie duży plus...

G
kruk 2012-10-29 12:21

Re: Czy Silent Power to naprawde nowość?

jakbyś się dobrze przyjrzał, to byż zauważył, że raz napisałem z dużej raz z małej, ale kit. Ta dyskusja jest dla mnie zbyt prymitywna. Zastanawiam sie tylko nad tym, czy ty tutaj siedzisz po to, żeby innych obrażać? Bo najwyraźniej nie masz nic innego do roboty. No a przez takich jak ty będzie to forum umierało, bo ja tu już napewno nie zajrze.

1