Co sądzicie o wkrętearce CMI

G
darson 2006-10-09 00:00

Co sądzicie o wkrętearce CMI

Cześć wszystkim. Mam zamiar kupić wkrętarkę i myślę o firmie CMI, produkują dla OBI. Podobno nie jest zła. Proszę napiszcie czy wiecie coś więcej o tej firmie.

G
Tomek 2006-10-15 00:00

Re:Co sądzicie o wkrętearce CMI

Nie miałem do czynienia z wkrętarką CMI ale mam wiele innego sprzętu z tej firmy jak wyrzynarki czy mloty udarowe plastiki wykonane sa poprawnie mają dobrą sztywność nic nie trzeszczy kabel zasilania wykonany z gumy nie jest sztywny elementy jak koła zębate hartowane indukcyjnie jednym słowem nie jest najgorzej jeżeli nie zamierzasz wykorzystywać sprzętu profesionalnie w pełnym wymiarze godzinowym moim zdaniem za tą cenę na pewno nie kupisz makity czy boscha a do urzytku domowego sprawdza sie bardzo dobrze no pod warunkiem że nie masz nic przeciwko że urządzenia sa koloru niebieskiego no i jeszcze jedno wieksze znaczenie ma to kto i jak posługuje się narzedziem tym bardziej że wiele osób nie przestrzega ograniczeń sprzętowych stosuje większe narzedzia wiertła niż przewidział producent nie zdając sobie sprawy że tym samym skraca drastycznie czas urzytkowania urządzenia.

G
darson 2006-10-17 00:00

Re:Co sądzicie o wkrętearce CMI

Dzięki za odpowiedź. Wkrętarka ma mi służyć do domowego użytku, więc raczej dużego obciążenia nie będzie miała. A kolor akurat nie ma dla mnie znaczenia.
Pozdrawiam.

G
Al 2006-10-18 00:00

Re:Co sądzicie o wkrętearce CMI

Jestem w posiadaniu takiej wkrętarki. Nie oszczędzam jej ale też specjalnie nie obciążam. Chodzi całkiem dobrze i też nie kosztuje majątku. Mogę tylko polecić!

G
darson 2006-10-25 00:00

Re:Co sądzicie o wkrętearce CMI

Dzięki.
Pozdrawiam.

G
patricco 2011-08-11 20:56

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

dzis kupilem ta wkrentarke z bat 18V wczesniej uzywalem bosha jednak spadla na ziemie i przestala dzialac. Pomecze ja troche zobacze jak sie sprawuje.

G
piltz 2012-04-01 10:46

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

kupiłem 2 sztuki jakieś 3 lata temu z bateryjką 12 v ....jedną mam do użytku garażowego genialna - trzeba tylko pamiętać aby ładować przed "grubszym" użytkowaniem
drugiej używa teść do pracy z drewnem i również jest zadowolony (jakieś ławki , stoły tarasowe itp)

G
Łuki 2012-11-19 21:15

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

mam wkrętarkę cmi 12v już ponad pór roku mogę powiedzieć że jak za taką cenę to jest naprawdę solidny sprzęt.

G
grzegorz wyciszkiewicz 2013-04-21 21:19

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

jest bardzo dobra.

G
Grzegorz wyciszkiewicz 2013-04-21 21:21

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

Mam tom wkrentarkę od 2 tygodni narazie sprawuje sie dobrze zobacze jak tam dalej.

G
intr 2015-03-30 14:14

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

Działa po naładowaniu 15-20minut ładuje sie 5 godz. Nie polecam masakra.

G
artur778 2017-09-16 14:32

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

Moja bateria po 3 latach sporadycznego użytkowania w ogóle sie nie ładuje

G
mars55 2018-03-29 14:29

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

Witam kupiłem tą wiertarkowkrętarkę nie polecam . Pracowała 1/2 roku i wszystko wysiadło

G
Janusz 2019-03-29 19:04

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

Dokładnie! Tez skusiłem się w OBI na niską cenę (ok. 100 zł) za model dwubiegowy, z dwoma akumulatorami 1 A, bo akurat potrzebowałem na działce. Na początku na jednej baterii pracowała ok 10 -15 min. W czasie ładowania, nawet po 5 godz. lampka czerwona nie gasła. W OBI powiedziano mi, że ten typ tak ma (sprawdzałem inne, było to samo). Dzisiaj po 4 latach akumulatory prawie w ogóle nie trzymają, już po 1 min. są rozładowane. Szkoda, bo mechanicznie wiertarko-wkrętarka jest OK.

G
Piotr 2022-04-10 19:49

Re: Co sądzicie o wkrętearce CMI

to na wój piszesz jak nie miałeś do czynienia

1