Co sądzicie o wkrętarce AEG BSB 14 STX

G
aborygent 2009-10-16 00:00

Co sądzicie o wkrętarce AEG BSB 14 STX

Chciałbym prosić o podpowiedź AEG BSB 14 STX czy ją warto kupić, bo jest promocja w OBI i kosztuje 478 zł.
Może macie inne propozycje.
Dziękuje za pomoc.

G
Niewiadomski.com.pl 2009-10-17 00:00

Re:Co sądzicie o wkrętarce AEG BSB 14 STX

Szczerze mówiac to nie mam przekonania do wieratrek z hipermarketów. Do trj kwoty mzona kupic naprawde renomowanej firmy.

G
Jakub Kowalski 2009-10-17 00:00

Re:Co sądzicie o wkrętarce AEG BSB 14 STX

Tak;) bo w hipermarketach są inne narzędzia niż w sklepach dielerskich.;)))
A tak na serio, to kupuj jak potrzebujesz mocną wkrętarkę z udarem. BO taniej tej jakości i parametrów nie znajdziesz.

G
Kola 2009-10-26 00:00

Re:Co sądzicie o wkrętarce AEG BSB 14 STX

Ta wkrętarka to moel profesionalny wyprzedawany przez AEG w zwiazku ze zmianą desingu ( kolor z niebieskiego na pomarańczowy)
Do niedawna ten model kupowało się w sklepach specjalistycznych za cenę ok 1400 zł wiec cena ją proponuje dzisiaj OBI jest wręcz śmieszna w stosunku do prawdziwej wartości tego narzędzia.
Co do samej maszyny to jest to silna wiertarko-wkretarka z udarem -może trochę przyciężka ale takie solidne narzędzia muszą trochę ważyć.
Sprzęt jak najbardziej godny polecenia zwłaszcza za takie pieniądze-tyle że nadaje sie najbardziej do prac dekarskich czy ogólnobudowlanych-mniej do prac przy np regibsach ze wzgledu na masę.
Ale polecam bo to jest wiecej jak dobra cena za taką maszynkę.

G
aborygent 2009-10-27 00:00

Re:Co sądzicie o wkrętarce AEG BSB 14 STX

Dziękuje wszystkim za odpowiedź.
Kupiłem ja będzie służyła do różnych prac nie tylko do regipsów, faktycznie jest dosyć ciężka.
Pozdrawiam jak na razie jestem zadowolony.

1

Producenci :