Co sądzicie o nowej młotowiertarce Hitachi DH 24 PC3

G
Iczyn 2005-10-07 00:00

Co sądzicie o nowej młotowiertarce Hitachi DH 24 PC3

Witam wszystkich,
Pirewsze moje pytanie i odrazu konkretne.
Opierając się na Waszej wiedzy i doświadczeniach chciał bym poznać opinię o młotowiertarkach (2kg) Hitachi i porównywalnych.
Zastanawiam się nad kupnem modelu DH24PC3 ale dotychczas nie miałem żadnego kontaktu z tą firmą więc będę wdzięczny za każdą informację.
Pozdrawiam
Iczyn@o2.pl

G
misiollo 2005-10-30 00:00

Re:Co sądzicie o nowej młotowiertarce Hitachi DH 24 PC3

Witaj
Hitachi DH 24 PC3 to nowość w ofercie tej firmy.
Następca bardzo dobrego i udanego modelu dh 24PC2.
W tej chwili to bezpośredni konkurent BOSCHA 2-26DRE i MAKITY HR2450. Ma z nich największą energię udaru 3,2 J.
Miałem okazję nim popracować, jest rzeczywiście bardzo szybki.Nie wiem jeszcze jak z trwałością, ale to przecież Hitachi, więc też z pewnością będzie dobra.
Pozdrawiam

G
Conrado 2005-10-31 00:00

Re:Co sądzicie o nowej młotowiertarce Hitachi DH 24 PC3

Hmmm trudne pytanie. Po pierwsze masyzna dopiero wchodzi do sprzedazy wiec tak naprawde przez pierwsze pol roku bedzie sie mozna opierac jedynie na testach ewentualnie na tym co mowi producent.
Co do Hitachi to jest to dobra firma i oferuje roczna gwarancje (totalna) oznacza to iz przez pierwszy rok wszystko co sie zepsuje jest naprawiane na gwarancji. Taka mala odpowiedz ze stronmy Hitachi na 3-letnia gwarancje Boscha i Metabo.
Narazie wybralbym, sprawdzonego GBH 2-26 (czy to w wersji z wymienym uchwytem czy bez)

1

Producenci :