Co sądzicie na temat wiertarek udarowych sprzedawanych na bardzo znanym portalu....:)

G
slawirek 2006-02-24 00:00

Co sądzicie na temat wiertarek udarowych sprzedawanych na bardzo znanym portalu....:)

Mianowicie zastanawia mnie cena tych narzedzi, gdyz na portalu bardzo dobrze nam wszystkim znanym:) sa naprawde kuszace propozycje. Cena nawet jest nawet 2/3 mniejsza niz w innych sklepach. Moje pytanie jest takie czy warto taki sprzet wlasnie kupic za takie pieniadze, czy raczej moze to byc np podrobka, czekam na opinie , z gory dziekuje , pozdrawiam

G
piotr d. 2006-02-27 00:00

Re:Co sądzicie na temat wiertarek udarowych sprzedawanych na bardzo znanym portalu....:)


Witaj , a o jaki dokładnie Ci chodzi ..... sam kupiłem kilkukrotnie na allegro i też tutaj kupiłem ....
na allegro to strach czasem kupować choć ja miałem szczęście. ale teraz kupuje w sklepie na tej stronie i jestem jak dotąd zadowolony.

G
misiollo 2006-03-09 00:00

Re:Co sądzicie na temat wiertarek udarowych sprzedawanych na bardzo znanym portalu....:)

Witaj
Możesz być pewnym udanego zakupu, jeśli na sprzęt otrzymujesz polską gwarancję importera/producenta oraz f-rę vat.
Pozdrawiam
Marcin

G
+ 2006-06-27 00:00

Re:Co sądzicie na temat wiertarek udarowych sprzedawanych na bardzo znanym portalu....:)

Czyzby chodzilo o oslawionego niska jakoscia nijakiego blaucrafta, zapraszam na ten portal to sie posmiac mozna z wciskania ludziom kitu przez oszustow tego "niby" profesjonalnego szmelcu, co nie jest wart zadnej ceny...
PA

G
domek73 2006-07-02 00:00

Re:Co sądzicie na temat wiertarek udarowych sprzedawanych na bardzo znanym portalu....:)

w większości wypadkach są to orginały ale kilka razy trafiły do znajomego serwisanta maszyny z allegro które z Makitą miały tyle wspólnego co co mój kot ze słoniem. Warto pokusić się o wcześniejsze sprawdzenie sprzętu przed zakupem
pozdrawiam
Domek

G
Mario 2006-09-09 00:00

Re:Co sądzicie na temat wiertarek udarowych sprzedawanych na bardzo znanym portalu....:)

Witam, chyba używałeś starej serii dla majsterkowiczów do prac poważnijszych jest seria profesjonalna, nie rozumiem czemu ludzie myślą że jak kupią najtańszą wersję sprzętu w danej firme to będzoe chodzić jak profesjonalny "mercedes" to głupota należy dobierać sprzęt do potrzeb. Ja kupuję dla moich robotników na budowie urządzenia różnych firm powiem że każdy się psuje - często z winy samych użtytkowników żebyście widzieli jak często niszczą sprzęt własną głupotą.Jak musiałem zaoszczędzić kupiłem młot wyburzeniowy i szlifrkę kątową Blaukrafta w wersji profesjonalnej - chodzi i jest dobra.

G
micki 2006-09-28 00:00

Re:Co sądzicie na temat wiertarek udarowych sprzedawanych na bardzo znanym portalu....:)

Witam, chyba używałeś starej serii dla majsterkowiczów do prac poważnijszych jest seria profesjonalna, nie rozumiem czemu ludzie myślą że jak kupią najtańszą wersję sprzętu w danej firme to będzoe chodzić jak profesjonalny mercedes to głupota należy dobierać sprzęt do potrzeb. Ja kupuję dla moich robotników na budowie urządzenia różnych firm powiem że każdy się psuje - często z winy samych użtytkowników żebyście widzieli jak często niszczą sprzęt własną głupotą.Jak musiałem zaoszczędzić kupiłem młot wyburzeniowy i szlifrkę kątową Blaukrafta w wersji profesjonalnej - chodzi i jest dobra.
I to jest jest bujda, bo szlifierki blaukrofta w pyle wysiadaja - dlaczgo MARIO domysl sie. Chyba, ze ten bubel lezy w kacie i do roboty czai sie. A mloty wyburzeniowe tej firemki bialorusko-rusko-chinskiej tez sa znane z podlej jakosci. Poczytaj gdzie trzeba na tym forum i moze oswieci cie w koncu, bo taaaaka naiwnosc przeraza mnie &&&&

G
MIŚ 2008-12-27 00:00

Re:Co sądzicie na temat wiertarek udarowych sprzedawanych na bardzo znanym portalu....:)

Czy chodzi Wam o zakupy na Allegro? Osobiście raz się zawiodłem.

1