BOSCH GSH 3E

G
PODOLANY 2007-05-17 00:00

BOSCH GSH 3E

Witam
Interesują mnie wszystkie opinie na temat tego młotka udarowego.
Bardzo będę wdzięczny za odzew w tej sprawie
dziękuje

G
Marcin 2007-05-17 00:00

Re:BOSCH GSH 3E

niezły i poręczny przy drobnych pracach wykończeniowych lub niewielkich remontach. Zwarta konstrukcja i niewielka przy sile pojedynczego udaru (4,3 J) masa.
Ale przy poważniejszych pracach zalecam coś cięższego.
Raz GSH 3 nie nadaje się do cięższych robót, bo kilkukrotnie pójdziesz do fryzjera ściąć włosy nim robotę skończysz ;) (kiepska wydajność)
A dwa, spore ryzyko uszkodzenia futerka (nie podlega gwarancji) przy zbyt intensywnym użytkowaniu.
pozdro

G
Maciej 2007-05-17 00:00

Re:BOSCH GSH 3E

witam
dzialam w branży elektrycznej
pytam dlatego bo szukam coś poręcznego i małego ażeby wozić zawsze w samochodzie.
Miało by mi to służyć przede wszystkim do kucia bruz i otworów pod puszki w starym budownictwie.

G
Marcin 2007-05-17 00:00

Re:BOSCH GSH 3E

i do takich zastosowań (głównie podkuwanie w miękkich materiałach) nada się świetnie. Bylebyś nie próbował skuć tym "maleństwem" żelbetowych schodów ;)
pozdro

G
PODOLANY 2007-05-18 00:00

Re:BOSCH GSH 3E

witam
kolego Marcinie czy ty miałeś do czynienia w praktyce z tym młotkiem?Czy kułeś nim?
Czy pracujesz w serwisie albo jesteś sprzedawcą takich urządzeń.
Czy piszesz tylko swoje przemyślenia.
Proszę nie traktuj tej wypowiedzi jak ataku na ciebie, ale chciałbym wiedzieć z kąd pochodzi twoja wiedza na temat tego młotka udarowego.
dziekuje

G
Marcin 2007-05-18 00:00

Re:BOSCH GSH 3E

tak jestem sprzedawcą, ale mamy też serwis i jak dotąd nie było z tymi młotkami problemów.
A swoje doradztwo opieram wyłącznie na opiniach ludzi którzy rzeczywiście tym narzędziem pracują na codzień.
pozdro

1