BOSCH GBH 7 DE

G
GEN 2006-04-14 00:00

BOSCH GBH 7 DE

WITAM!!!
CZY BOSCH GBH 7 DE TO DOBRY SPRZĘT?
POTRZEBUJE COŚ DO WIERCENIA PRZEZ STROPY I ŚCIANY DO fi 35.
POZDRAWIAM

G
Rotary 2006-04-15 00:00

Re:BOSCH GBH 7 DE

Gbh 7 De jest to bardzo udany model młota udarowego,uważam że w tej cenie jest to najlepszy wybór.Adekwatnym elektronarzędziem do niego jest Makita Hr4000C.
Pamiętaj że po zakupie młota GBH 7 otrzymujesz rocznągwarancję ale jezeli zarejestrujesz Produkt na stronie BOSCHA dodatkowo dostajesz 2 lata Kompletnego serwisu...Pozdrawiam w razie problemów pisz rotaryhammer@interia.pl

G
misiollo 2006-04-17 00:00

Re:BOSCH GBH 7 DE

Witaj
Popieram przedmówcę, to bardzo dobra maszyna, choć droższa od swoich odpowiedników , czyli MAKITY HR 4500C i HITACHI DH 45MR.
Natomiast co do 3 letniego "kompletnego " serwisu wypowiadałbym się bardziej ostrożnie.
Co prawda gwarancja jest przedłużona, ale tak naprawdę obejmuje wady produkcyjne i montażowe,które nie ukrywajmy, wychodzą góra w ciągu pierwszych 3-6 miesięcy użytkowania.
Za to "totalną", choć roczną gwarancją obejmuje swoje wyroby Hitachi.
Pozdrawiam
Marcin

G
Łukasz 2006-04-17 00:00

Re:BOSCH GBH 7 DE

Witam!
Polecam młota Firmy DEWALT model "D25600",jest przedewszystkim mocniejszy od Boscha i makity ,jest także troszkę tanszy cena katalogowa to 2600zł.To bardzo udany model tej firmy.W razie pytań pisz lukint1@o2.pl

G
Marjian 2011-07-19 11:39

Re: BOSCH GBH 7 DE

Witam
Zakupiłem używanego GBH 7DE, wcześniej pracowałem pożyczanym HILTI TE 76, Parametry Hilti są bez porównania lepsze, jednak dla mnie jako elektryka BOSCH jest w zupełności wystarczający. A różnica cenowa zakupu czy serwisu jest także na plus dla BOSCH'a.

1