Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia
Sprawdź
Gość: marian
2011-10-19 09:37

Bosch czy Metabo - które wiertło lepsze

Chodzi konkretnie o wiertla metabo sds-plus pro4 i bosch sds-plus s4.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Gość: 1001narzedzi_pl
2012-03-28 10:20

Re: Bosch czy Metabo - które wiertło lepsze

Jeżeli miałbym coś doradzać,to zdecydowanie wiertła Metabo sds-plus pro4, u mnie bardzo dobrze sie sprawdzają,są wysokiej jakości. A planujesz kupić? W sklepach internetowych spotkasz je taniej niż w stacjonarnych.
Gość: Mike
2013-09-03 00:35

Re: Bosch czy Metabo - które wiertło lepsze

Te wiertła Metabo to tak naprawdę Drebo Zentro. Marka należąca do Techtronic Industries. To ta sama firma, która jest właścicielem Milwaukee, AEG, Ryobi.
MNÓSTWO firm je sprzedaje pod własna marką: Metabo, Fischer, Würth, Hitachi, Makita no i oczywiście Milwaukee oraz AEG. Na pewno jeszcze inne firmy. Świetne wiertła, jedne z najlepszych, razem z Hilti i Diager.
Paweł Sando
2013-09-03 07:08

Re: Bosch czy Metabo - które wiertło lepsze

moim zdaniem nawet lepsze są irwin speedhammer power szybsze bardziej żywotne, co z tego że maja dużą główke widiową i to z jednego kawałka jak często całą główke wyrywa podczas wiercenia w wielkiej płycie żelbetonie w firmie mam i te i te dlatego mogę porównywać wiertarka dewalta chodzi na irwinach a makita na metabo własnie i dewaltach czyli tych samych wiertłach, plus wierteł z 4 ostrzami to łatwiejsze wiercenie min w hadykówce porotermach bo tak nie schodzi i jest wieksza kontrola kierunku
Strona 1 z 1