Black&decker do ogrodu

G
Greg 2014-10-14 10:17

Black&decker do ogrodu

Jak sobie mysle o tym całym jesiennym bałaganie w ogrodzie to az spac nie moge. Szukam dobrej marki ktora posiada wiekszosc niezbednych urzadzen do uporzadkowania mojego ogrodu przed zima. Pisze specjalnie o blackdeckerze, bo chce zeby urządzenia byly tylko jednej marki, a nie kazda inna, inny dystrybutor i inny serwis. Mam zamiar kupic od nich rozdrabniacz, odkurzacz do lisci jakies pierdoly typu nozcye i pile. Taki pakiecik, co sadzicie? Ktos ufa tej marce czy leiej znaleźc inna/?

G
Bella 2014-10-14 12:44

Re: Black&decker do ogrodu

Ja mam blacka rozdrabniacz gs2400 i odkurzacz gw3030 i radza sobie swietnie. co prawda inny sprzęt to juz rozwiane marki, ale fajna sprawa z akcją jednej marki. jak Następnym razem będe coś kupowala to skorzystam z takie wygody.

G
Dudek 2014-10-15 08:43

Re: Black&decker do ogrodu

Tez mam ten rozdrabniacz i działa książkowo. Do tego kupiłem kiedyś teściowej fajne nożyce do trawy od nich i nadal mnie lubi, więc stawiam ze dzialaja prawidlowo :)

G
Tomson 2014-10-16 15:36

Re: Black&decker do ogrodu

Witaj! Widzę, że chcesz na raz dużo nowego sprzętu kupić. Trochę uszczuplisz swój portfel ;) Słyszałem od znajomych, że sprzęt od black&decker jest w porządku chociaż sam osobiście nic nie używałem od nich. Ja korzystam z pilarki spalinowej marki Faworyt RG 5300-18A i jestem z niej zadowolony.

1