Bezprzewodowy zamek szyfrowy

G
Bel-ami 2012-02-22 19:28

Bezprzewodowy zamek szyfrowy

Potrzebuje pomocy przy wyborze zamka szyfrowego. W grę wchodzi tylko zamek szyfrowy który nie wymaga zasilania zewnętrznego, muszę go zamontować na drzwiach do pomieszczeń znajdujących się wewnątrz budynku, a nie chcę Mi się teraz pruć ścian itd. Nie musi to być jakiś super skuteczny, niezniszczalny system. Wystarczy, że otwarcie będzie wymagało wpisania kodu lub zbliżenia pastylki, ewentualnie zniszczenia zamka (ale wtedy już się każdy domyśli, że ktoś wchodził do pomieszczenia:) ). Znalazłem kilka takich urządzeń ale nie mam zbyt dużej wiedzy na ich temat. Tak więc może jest ktoś na forum dla kogo temat jest znany, może ktoś z kolegów montuje takie urządzenia i może polecić coś dobrej marki?



Ten pierwszy to Abloy, i wszystko przemawiałoby za nim (marka znana z produktów wysokiej jakości itd.), ale bardziej przypadło Mi do gustu rozwiązanie takie jak widać w dwóch pozostałych zamkach. Czyli połączenie zamka szyfrowego z zwykłym kluczem mechanicznym w klamce, no i montaż do zwykłych standardowych zamków. Do Abloya niestety musiałbym dokupić jeszcze cały system, zmieniać zamki a to kolejne dłubanie itd. Oczywiście jeżeli będzie trzeba to najwyżej wymienię całe bebechy w drzwiach, ale jeżeli takie zamki jak wyżej też się sprawdzą to sprawę będę miał załatwioną. Czekam na opinię na temat zamków które podałem i jakieś propozycje. Z góry dzięki za pomoc.

G
samouk 2012-04-06 13:49

Re: Bezprzewodowy zamek szyfrowy

tez szukam tego typu zamkow, ale... do drzwi w piwnicy:) znacie jakies marki?

G
Rafal 2013-01-19 13:53

Re: Bezprzewodowy zamek szyfrowy

Zamków szyfrowych w necie można znaleźć sporo np.

O tyle fajne że sa bezprzewodowe i można je łatwo konfigurować

G
darek 2013-05-21 11:01

Re: Bezprzewodowy zamek szyfrowy

Spróbuj w atervill.

Zdjęcia

G
dementis 2014-03-09 16:12

Re: Bezprzewodowy zamek szyfrowy

Zabieram się za poważniejszy remont, więc forum musi być!
Planuję zainstalować zamek szyfrowy w furtce do domu. Szukałam jednak rozwiązań z zasilaczem UPS, ponieważ dość często mamy przerwy w dostawie prądu. Więc nie chciałabym na wszelki wypadek i tak biegać z kluczami u boku.
Znalazłam coś na dominel i proszę o jakieś opinie.

G
edek 2014-03-09 20:35

Re: Bezprzewodowy zamek szyfrowy

Znam ten sklep. Zdecydowanie odradzam.
Wszędzie, tylko nie tam.

G
gedaszki 2014-06-28 20:19

Re: Bezprzewodowy zamek szyfrowy

Zameczek pięknie działa jak marzenie, ale jest ale. Chcę sterować dwoma przyciskami niezależnie od reszty. Potrzebne mi są żeby otworzyć rygiel od wewnątrz.
zamki szyfrowe

G
bobroda 2014-06-28 20:21

Re: Bezprzewodowy zamek szyfrowy

Rozwiązanie umożliwia dynamiczną zmianę kodu wejścia w dowolnym momencie. Dane o kodzie są odczytywane z pamięci. Programik możesz dowolnie zmodyfikować, np. zmienić ilość znaków dla szyfru czy kod administratora.
zamki szyfrowe

G
Marek 2018-09-21 11:54

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1