Asortyment roboczy

G
Wera 2014-12-02 11:19

Asortyment roboczy

Widzę, że pojawia sie coraz więcej tematów - co kupić mężowi na świeta. Ja nie msam takich ambitnych planów jak nietórzy, chciałabym jednak kupić mojemu mężczyźnie coś roboczego. Mam na myśli takie wyposażenie wartszatu jak rękawice ochronne, nauszniki, zestawy wiader. Czy ktoś ma jakieś pomysły na takie wyposażenie w prazencie czy mam szukać dlaje po tym czegu mu brakuje?

G
Skra 2014-12-02 12:12

Re: Asortyment roboczy

Mamy oczywiście wolność, ale co byś powiedziała, gdybyś na gwiazdkę dostała wiadro, np. z mopem ? Jeżeli majsterkuje lub kręci się koło domu, to przy skromnym budżecie kup mu raczej jakieś podstawowe, ale za to markowe wiertła w zestawie w etui, brzeszczoty czy bity do wkrętarki lub w komplecie z pokrętłem do bitów. Do kupienia na all.egro za 20-50zł. Mogą być też jakieś ładne okulary ochronne (nie gogle) do szlifowania lub prac w ogrodzie, nieduży komplet kluczy, wkrętaków czy jakieś drobne narzędzie. Życzę udanego Mikołaja

G
Wera 2014-12-02 12:27

Re: Asortyment roboczy

Jeny, podałam przykłady co Was facetom może się przydać. Z tymi okularami to całkiem niezły pomysł. Zestawy kluczy, wiertel itp to juz zbyt konkretne trzeba wybierać a ja się naprawdę nie znam. Ale nad okularami poważnie się zastanawiam.

D
Dominick 2015-04-17 07:32

Re: Asortyment roboczy

hahaha widze ze niezly zart mnie ominal, sprzet roboczy na prezent , hahahha

1