Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia
Sprawdź
Gość: przemoTH
2012-06-14 15:30

Wybór młota udarowego i wiertarki

Witam. Mam sporego rodzaju dylemat. Rozglądam się aktualnie za narzędziami przemysłowymi firmy Bosch. Chciałbym prosić wszystkich użytkowników forum o radę. Będę wdzięczny.

Przede wszystkim na załączonych zdjęciach prezentuje ściany i schody które odpowiednio muszę zburzyć (wykuć otwór na drzwi) i zlikwidować schody. (ŚCIANY I SCHODY ZBROJONY BETON)

Oprócz tych dwóch czynności chciałbym mieć możliwość wywiercania otwornicą otworów na puszki w betonie, a także montażu wierteł do betonu i prowadzenia tradycyjnych otworów pod kołki i tym podobne sprawy.

Pojawia się pytanie czy jaka moc młota wystarczy do tego typu zadań. Po wykonaniu prac młot mógłby służyć okazjonalnie, albo jeżeli miałby funkcje wiertarki dość często.

Tu zaczynają się schody. Wersja droższa to np. http://www.narzedzia.pl/M%C5%82ot-udarowowo-obrotowy-GBH-8-45-DV-akcesoria,39216.html (nie wiem czy aż taki sprzęt jest mi potrzebny)

Wersja tańsza http://www.narzedzia.pl/M%C5%82ot-udarowy-1150W-8-3J-GSH-5-CE,6657.html (z tym że tu jest chyba sam młot i wiercenia nie uświadczę i trzeba by było dokupić wiertarkę udarową)

Pozdrawiam i dziękuję za okazaną pomoc.

Zdjęcia

Gość: przemoTH
2012-06-14 15:46

Re: Wybór młota udarowego i wiertarki

albo teraz znalazłem coś takiego Bosch GBH 4-32 DFR?
Gość: 1001narzedzi_pl
2012-06-19 15:00

Re: Wybór młota udarowego i wiertarki

Witaj. Myślę,że w tym przypadku lepszym rozwiązaniem byłoby wybranie droższej wersji wiertarki, z tego względu że będzie ona pełniła role bardziej uniwersalną i przyda się do domowych zastosowań. Poza tym model Bosha wymieniony powyżej zbiera dobre recenzje.
Strona 1 z 1