Wiertła Sarius Pro

G
Cedarr 2006-09-27 00:00

Wiertła Sarius Pro

Co sądzicie o wiertłach do betonu (SDS-PLUS) marki Sarius z linni PRO, ma ktoś doświadczenie z tymi wiertłami, jaka jest ich jakość,trwałośc, Na ile otworów takie wiertło wysztarczy na 1 na 1000?

G
chris70 2006-09-27 00:00

Re:Wiertła Sarius Pro

Witam.
Sarius PRO - tylko z nazwy, bo realia są z goła inne. Dostałem niedawno dwa wiertła Sarius PRO do przetestowania, od kolegi który je sprzedaje. W domu w scianie wywierciłem nimi 4, słownie cztery otwory i wyleciała z nich widia. Zaznaczam że nie wyżywałem się na nich...Potem kupiłem wiertło SDS plus marki DeWalt Extreme 2 i wierci do dziś, a ile otworów nim wywierciłem to trudno policzyć, w każdym razie bardzo dużo. Polecam.
Pozdrawiam

G
casa 2006-09-28 00:00

Re:Wiertła Sarius Pro

Witam.
Sarius PRO - tylko z nazwy, bo realia są z goła inne. Dostałem niedawno dwa wiertła Sarius PRO do przetestowania, od kolegi który je sprzedaje. W domu w scianie wywierciłem nimi 4, słownie cztery otwory i wyleciała z nich widia. Zaznaczam że nie wyżywałem się na nich...Potem kupiłem wiertło SDS plus marki DeWalt Extreme 2 i wierci do dziś, a ile otworów nim wywierciłem to trudno policzyć, w każdym razie bardzo dużo. Polecam.
Pozdrawiam
a ja sprobowałem kiedys wywiercic otwory okazyjnie kupionym na stadionie wiertelkiem blaucraft i niestety efekt podobny byl - widia odpadla. Gdy reklamowalem w kiosku to ruskie mnie wysmieli i wypieli sie - mowiac, ze blaucraft to marka priekrasna, sinij cwiet ma. Odtad nie interesuja mnie zadne wynalazki i bajeczki o super firmach nikomu nieznanych, co niby "niemieckie" - a siedzibę i "GÓWNO" - sorki GŁÓWNą niby w Polsce maja, klamstwo dla naiwnych to jest :

1

Kategorie :