Uszkodzona wiertarka

G
Zibi 2017-04-26 13:28

Uszkodzona wiertarka

Witam! 5-11-2016 kupiłem wiertarkę PARKSIDE PSBM 500 C4 za kwotę 79 PLN nie oczekiwałem ,że spotka mnie przykra niespodzianka ze strony serwisu , który ma siedzibę w Baranawie.Mianowicie podczas pierwszego użycia opisywane narzędzie uległo uszkodzeniu przy bardzo delikatnym wierceniu wiertłem do metalu 8 ,po chwili głowica rozsypała się i zauważyłem pęknięty pierścień.Niezwłocznie odniosłem uszkodzony sprzęt do sklepu celem reklamacji.Sprzęt oczywiście został przyjęty i zapewniono mnie ,że usterka zostanie jak najszybciej usunięta lub otrzymam nową wiertarkę motto "LIDLA "! Absolutna satysfakcja ,albo zwrot pięniędzy!Niestety po miesiącu poinformowano mnie ,że naprawiany sprzęt jest do odebrania w sklepie .Po odebraniu omawianego przedmiotu 26.04.2017.skontaktowałem się z serwisem naprawiającym wiertarkę z uwagi na wpis ( Uwaga !!! Naprawa warunkowa !!!) prosząc o wyjaśnienie treści.Przemiły pan z firmy serwisowej uprzejmie poiformował mnie ,że jeszcze jedna taka usterka a dokładnie przyjrzą się bacznie i być może naprawa gwarancyjna będzie nieuzasadniona bo już jestem na cenzurowanym z pierwsze uszkodzenie.Serdecznie pozdrawiam pana z którym rozmawiałem telef .I bardzo dziękuje za przemiłą rozmowę.Z poważaniem.

G
Wiktoria Sowa 2017-08-08 14:41

Re: Uszkodzona wiertarka

A na gwarancji jest? Sprawdź, jeśli nie to poszukaj jakiegoś serwisu dla takich urządzeń.

G
Katory 2018-11-23 08:48

Re: Uszkodzona wiertarka

Kupiłeś jako konsument? Jeśli tak, to zadzwoń do przemiłego pana i powiedz, ze ich g-niana firma jest od realizowania gwarancji na swój wyrób bez łaski, a jak nie to skierujesz sprawę do rzecznika praw konsumenta. Sprzedają chłam i jeszcze wymyślają klientom.

1