Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

G
Greg 2007-10-03 00:00

Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

jak wyżej.
Bardzo proszę o pomoc. Sprawa Prawie gardłowa :(

G
robert 2007-10-06 00:00

Re:Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

jak jesteś z warszawy to podjedź na okularową rób stepowej

G
kris 2007-10-18 00:00

Re:Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

Kożystając z tematu, poszukuje cewki do piły spalinowej FLO 1,8 KM, albo gdzie to naprawić, z góry dziekuję

G
marcin1616 2008-08-09 00:00

Re:Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

Witam cie kris
chciałbym sie zapytac czy znalazłeś tą cewke do piły
jak tak to gdzie bo ja szukam pompki oleju do takiej piły
zgóry dzenkuje

G
Mati 2010-02-01 19:51

Re:Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

Witam. Też dałem się namówić na to gówno. Kupiłem to na giełdzie po okazyjnej cenie jako Stihl. Naklejki i kolor obudowy były takie same jak w oryginalnym Stihl. Po trzecim uruchomieniu padła prowadnica. Założyłem krótszą od Husqvarna. Potem rozsypał się mechanizm rozruchowy. A teraz pompka oleju. W serwisie Stihla powiedzieli mi ze to jakaś podróba. A dokładniej Flo. Jeśli macie jakiś namiar na serwis dajcie znać. Dzięki !

G
RODON 2010-09-20 17:39

PIŁA SPALINOWA PERFORMANCE POWER

Za duża prowadnica jak na taką moc. Po kilkukrotnym użyciu rozpadł się najpierw napinacz a później plastikowy mechanizm rozruchowy. Łańcuch niskiej jakości trzeba często ostrzyć. Piła po rozgrzaniu gasła i nijak tego nie można wyregulować. Koszt naprawy pozagwarancyjnej zbliżał się do kosztu zakupu nowej pilarki. Nie wierzyłem pracownikowi "że samo się stało" i ponownie skuszony ceną, po zakupie drugiej sztuki na własnej skórze przekonałem się o tych samych wadach konstrukcyjnych. Mają za to fajny plastikowy futerał na prowadnicę i pilarkę. POLECAM w wygodny sposób można zawieźć do serwisu nawet w autobusie bez zbytniej kryptoreklamy!!!

G
Maariusz 2010-09-22 07:36

Re: Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

W Tarnobrzegu jest serwis hurtowni Toya. W sklepie sprzedają NAC-a i Flo to pewnie i naprawiają.

G
An 10 2011-11-27 00:43

Re: Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

Witam szukam pompki oleju do pilarki flo 1,8 k czy mozna kupic ?

G
zuk 2011-12-05 20:39

Re: Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

czy wie ktoś jak reguluje się gaźnik?

G
BOLESALAW 2012-08-28 14:05

Re: Temat: SERVIS PIŁY SPALINOWEJ PERFORMANCE POWER? pomocy!!

Wszystkie części do tych pilarek znjdziecie w Sosnowcu na Tabelnej w PHU LASOBUD. Maja części i serwis - naprawiają wszystko, ja zjezdzilem pół śląska ze swoją kosą i każdy gadał do hasioka wyrzucić, a oni naprawili mi na miejscu...

1