reklamacja

G
mgk-ce 2021-01-03 17:15

reklamacja

Kupiłem u Niemca w Lidlu sztynks czyli wiertarkę Parkside 750W .szkoda pieniędzy i czasu.
Germany nie miały i nie będą miały szacunku do polski i polaków , my pracujemy dla ich gospodarki niszcząc nasza polska dobrą jakość.A Polaki jak najbardziej po nienieckiej stronie, przykładem jest Lidl , szkopy co najlepsze to zostawiaja u siebie , gorszy sort do europy , a najgorszy do polski ,czyli złom i śmiecie, a polaki głupie wszystko przyjmą za grosze.
Na gwarancji urządzenie się popsuło, zadzwoniłem na infolinie -jeśli chcę naprawić to przyślą mi etykietę, jeśli chcę zwrotu gotówki to do danego Lidla i po sprawie. to nie takie proste, otrzymałem etykietę do naprawy i czekałem na kuriera 3 tygodnie i się nie doczekałem.Oddałem do sklepu i miałem czekać 7( siedem dni) , czekam ponad 7 siedem tygodni i nie ma z kim rozmawiać , typowa polska blondynka pracująca w Lidlu trzyma stronę zachody,choć dobrze mówi po polsku, nie wiem skąd się wzieło ponad 10 mil . polaków trzymających stronę wroga czyli Niemców, przecież oni cały czas nas niszczą mimo to pracujemy dla nich we własnym kraju.Cały czas nas obrażają , poniżają , a my co nic siedzimy i się cieszymy nie wiedząc z czego. Narodzie czas z tym skończyć ,po prostu nie dajmy się zwariować , a jak komuś zle we własnym kraju , proszę bardzo droga wolna .
pozdrawiam po polsku

G
M8X 2021-01-08 09:11

Re: reklamacja

Też reklamowałem tą wiertarkę i bez problemu przysłali kuriera aby ją odebrał odemnie i po 2 tygodniach przysłali nową. A kod dla kuriera przesłali na maila, trzeba było tylko wydrukować.
A tak ogóle to czego ty się spodziewałeś kupując wiertarkę za 80 zł.

G
MaciekManiara 2021-01-25 10:29

Re: reklamacja

Następnym razem nie ma co się pakować w takie rzeczy bo to tylko podkłada ci nogę. Masz tu tego sprzedawcę z naprawdę dobrymi ofertami i szerokim wyborem, jeżeli masz jakieś pytania to pisz do nich śmiało.

G
Real polish man 2021-02-16 21:50

Re: reklamacja

Następnym razem kup porządny polski sprzęt choćby celme a nie nabijaj kabzę prusakom ty folcdojczu!

1