ProCut Basic opinie na temat urządzenia do cięcia styropianu

G
janek39 2012-02-17 19:07

ProCut Basic opinie na temat urządzenia do cięcia styropianu

Witam,

Znalazłem ostatnio w necie urządzenie do cięcia styropianu ProCut Basic firmy Storch
Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na jego temat?
Chętnie usłyszę opinię na temat urządzenia do cięciu styropianu ProCut Basic.

Z tego co wyczytałem, to wszyscy w Niemczech pracują na takim cudeńku.

Pozdrawiam

G
jacekdaniel 2012-02-17 21:25

Re: ProCut Basic opinie na temat urządzenia do cięcia styropianu

super sprawa! maszyna w pełni wystarczająca i solidna! myślę że nie ma co przepłacać z wyższymi wersjami, basica w dobrej cenie

G
1001narzedzi_pl 2012-05-30 14:17

Re: ProCut Basic opinie na temat urządzenia do cięcia styropianu

O firmie słyszałem o mogę polecić,mają solidne narzędzia a jeżeli pracujesz na co dzień,to tym bardziej się sprawdzi i przyspieszy prace. Szukaj też w sklepach internetowych,gdzie masz szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

p
pab-lo 2013-02-06 22:51

Re: ProCut Basic opinie na temat urządzenia do cięcia styropianu

Jeśli pracujesz „przy styropianie” i cenisz sobie jednocześnie precyzję i jakość wykonania to jest to urządzenie dla Ciebie. Jedna z moich zaprzyjaźnionych ekip budowlanych kupiła ostatnio Storcha. Spisuje się rewelacyjnie. Bez problemu można zaczepić procuta na rusztowaniu. „Maszynka” ma dość spore możliwości cięcia i jest banalna w obsłudze. Jedynie trzeba pamiętać o wyłączaniu urządzenia kiedy nie jest używane, bo można sobie krzywdę zrobić ;).

Najfajniejsze jest to, że pro cut jest szybki i efektowny w użyciu plus nie śmieci na budowie. Z serwisem też z tego co słyszałem nie ma problemów. Jest też wersja multi ale basic w zupełności powinien wystarczyć.

No i zdecydowanie lepsza jakość od podróbek dostępnych na allegro.

1