Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia
Sprawdź
Gość: narzędzia
2011-12-08 15:45

POMOCY jaką wkrętarkę wybrać

jaką wkrętarkę mam wybrać?
Wkrętarka ma mieć;
2-biegi
2-baterie litowo-jonowe
firma raczej bosch ale może być inna
cena do 600zł
czekam na propozycje inne opcje niż powyżej też akceptuje
z góry dzięki ;)
Gość: ogien82
2011-12-09 09:44

Re: POMOCY jaką wkrętarkę wybrać

Kolego kup Makitę 6271DWAETC masz w zestawie super walizkę i ogromną ilość osprzętu. Jestem bardzo z niej zadowolony, posiada taką moc, że potrafi ukręcić łeb wkręta. Byłem teraz w OBI po płytę i widziałem jak pracownik używał właśnie takiej Makity. Zapytałem się go jak się sprawuje, powiedział, że jest super, mieli Boscha niebieskiego i po dwóch tygodniach się rozleciał.
Jak poczytasz trochę w internecie to szybko się dowiesz, że BOSCH niebieski już nie jest taki jak kiedyś. Na urządzeniu jest napisane niby made in germany, a w środku część części PRC. W żadnym sklepie nie kazano mi kupować Boscha, jak już to Makita, Hitachi itp.
Ja kupiłem cały sprzęt Makity i jestem bardzo zadowolony. Była to młotowiertarka 2470FT, szlifierka kątowa GA5030, wkrętarka 6271, wiertła nemesis, itp.
Polecam będziesz zadowolony.
Gość: narzędzia
2011-12-09 20:40

a co powiecie o tym; Wkrętarka GSR 10,8-2-LI L-BOXX wolał bym raczej wkrętarkę LI-lon
Gość: witu
2011-12-16 20:33

No tak, ale w tej makicie jak i hitachi są silniki właśnie z napisem made in China. Wiem bo wymieniałem w wymienionym modelu jak też w Hitachi (mniejsza o model za 600 jakoś PLN). Jednak mimo to przedkładam je przed Bosch.
Gość: Michał z Koszalina
2012-04-23 21:29

Jak zależy ci na tym żeby kupić tani i dobry sprzęt to polecam polską Calme
ja korzystam i jestem zadowolony
Strona 1 z 1