pilarka łańcuchowa, jaka?

G
kekon 2006-01-04 00:00

pilarka łańcuchowa, jaka?

Witam
Zamierzam zakupić elektryczną piłę łańcuchowa. Dysponuje kwotą ok.500-600zł. Na pewno nie mam zamiaru kupować sprzętu z marketów budowlanych, ale Stihl i Husqnarna są niestety poza moim zasięgiem. Stąd zwracam się z pytaniem o poradę co do wyboru jakieś firmy pomiędzy. Natknełem sie na firmę Stiga http://www.stiga.pl/Default.aspx .Oferta wygląda dośc ciekawie i dają pięć lat gwarancji. Czy wiecie może coś więcej na temt pilarek tej firmy. Piły będę używał sporadycznie do przycinania pojedzyńczych pni.

G
jki 2006-01-05 00:00

Re:pilarka łańcuchowa, jaka?

a co sądzicie o pilarkach elektrycznych firmy McCullogh

G
Jarek 2006-03-12 00:00

Re:pilarka łańcuchowa, jaka?

Polecam Makitę UC 3010 A (lub 3510 lub 4019 - to długość miecza) jeżeli dołożysz jeszcze trochę kasy to możesz kupić profesjonalną piłe Makity UC 3503 (czy jakoś tak) ma silnik wzdłużnie ustawiony w stosunku do łańcucha co bardzo ułatwia cięcie szczególnie gałęzi na drzewach i jest o wiele poręczniejsza od tych z silnikiem poprzecznym. UC 3503 jest profesjonalną pilarką kosztuje około 670 zł ale warto za nią dać te pieniądze i ręcze że będziesz zadowlony - piła jest nie do zdarcia. UC 3010 A nie jest profesjonalna ale ja mam tą z moca silnika 1800 W i jest ok ze specjalnym łańcuchem, wąskopropfilowym. Piła ta nadaję sie rownież dla majsterkowiczów, wyszła w tym roku nowa seria z silnikiem 1800 Wat i ta polecam. Mogę polecić ten sprzęt z czystm sumieniem bo go mam a o reszcie nie będe sie wypowiadał ni wiem co i jak.

1