piła spalinowa

Do ostatniej strony »
G
Karol 2009-04-04 00:00

Re:piła spalinowa

Jaką pilarkę wybrać:
1,7 KM Husqvarna 235 cena 799zł
1,8 KM STIHL MS 171 łańcuch 3/8 1,1mm cena 799zł
2,3 KM MAKITA DCS4610 łańcuch 3/8 1,3mm cena 749zł
chce wydać do 800zł

G
Karol 2009-04-04 00:00

Re:piła spalinowa

i jeszcze jedno pytanie dla fachowców Jaki to model pilarki na filmiku podaje linka : http://www.youtube.com/watch?v=uKcCChcPCVs

G
JK 2009-04-05 00:00

Re:piła spalinowa

witaj!
Miałem podobny problem,i to z nówką (DC..itd) po kilku razach, mimo iskry i czystego paliwa i oryginalnego oleju (czerwony 1:50) odmówiła współpracy,przyczyną okazał się filtr paliwa zrobiony z filcu czy diabli wiedzą czego.Można to łatwo zweryfikować ,jeśli nie odbija przycisk pompki- filtr jest zapchany.Mam ,za to problem ze smarowaniem łańcucha,wlewam oryginalny,kanaliki doprowadzające (także w prowadnicy) czyste, mimo to, nie płynie,będę wdzięczny za sugestie wszystkich zorientowanych zwłaszcza panów serwisantów.
Pozdrawiam!
JK-Gdańsk

G
kl 2009-04-10 00:00

Re:piła spalinowa

Stihl MS170 będzie najmniej awaryjną pilarką spośród tych trzech , Makita "czerwony kapturek" - szczerze odradzam.

G
Pawełgfgfgfg 2009-04-29 00:00

Re:piła spalinowa

A ja odradzam tanie piły spalinowe z supermarketów. Bo kupiłem taką co ma 2KM i są z nią same problemy. Pilarka potrzebna mi była do cięcia drzewa na opał więc nie było sensu wydawać zbyt dużo pieniędzy. Mam pytanie co do jednej usterki. Gdy zaczynam piłować zachowuje się jakby nie miała siły bo gaśnie podczas piłowania. podejrzewam że to przyczyna złego oleju do paliwa. ten olej był fabryczny do łańcucha i do paliwa.

G
Krzysiek 2009-04-29 00:00

Re:piła spalinowa

Nie może tak być że olej jest do łancucha i paliwa. Jak nie zmienisz oleju na dobry np. HUSQ lub STIHL to ją zajedziesz na amen.

G
Pawełgfgfgfg 2009-04-29 00:00

Re:piła spalinowa

no właśnie dzisiaj kupiłem olej marki Husqwarna. myślę że powinien być dobry. Miałem w planach najpierw wykończyć fabryczny olej, lecz jednak tak nie zrobię. Wole nie ryzykować.

G
Rob.erd 2009-04-30 00:00

Re:piła spalinowa

Husqvarna to dobry olej więc jeśli problem jest w oleju to teraz powinno być dobrze ja jednak podejrzewam, że tak samo jak mnóstwo innych ludzi (bardzo częsty błąd) zalewasz bak do pełna, trochę paliwa wypalisz, a resztę zostawiasz na następny raz... a oktany uciekają.

G
jarek 2009-05-05 00:00

Re:piła spalinowa solo

prosze o opinie pilarki solo 635 najlepjej takich osob co maja z taka pila kontakt.mnialem stichla 180 przez trzy lata i stale byly problemy z tym modelem a na moje potrzeby szukam silnika do 2 km

G
krzysiek 2009-05-05 00:00

Re:piła spalinowa

Miałem makitę dcs 431 z zaworem dekompresyjnym.Przez sześć lat działała bezawaryjnie ,nic przy niej nie robiłem ,tylko lałem paliwo i olej.Ładnie chodziła,szkoda.Padła łupem złodzieja.

G
marek.klo 2009-05-05 00:00

Re:piła spalinowa

witam mam stila,017.2lata inagle przestal mi wchodzic na obroty.jak odpali to utne 2klocki drzewa i gasnie.jaka moze byc przyczyna.prosze o rade.pozdr.

G
Seba 2009-05-07 00:00

Problem z odpaleniem

Przeczytałem z ciekawością goracą dyskusję:-) Mam problem z pilarką, musiałem podkleic patikowy element na którym znajduje się sprężyna do rozruchu, złożyłem piłe, ale nie chce odpalic. Iskra jest, filtr paliwa i powietrza ok. Czy moze ktoś coś doradzic? Dodam opinię o modelu DCS-34 Makity, to taki tani model z silnikiem 1,8 km. Moja pierwsza piła:-) Plastiki(ten który kleiłem) i grzebienia oporowego zuzyły się, ale w sumie więcej problemów wiekszych nie było. 7 sezon, używana nie za wiele, ale w róznych warunkach i przez małodoświadczonych pilarzy;-) Nie jest lekka, czasem problem z odpaleniem. Starałem się przestrzegac instrukcji, ale wciaż człowiek się uczy i zapomina, więc trzeba korzystac z doświadczeń innych i odświeżac wiedze. Pozdrawiam wszystkich pachnących benzyną;-)

G
Kazimierz 2009-05-09 00:00

Re:piła spalinowa

pilarki łańcuchowe

G
TEO 2009-05-20 00:00

Re:piła spalinowa

Wita.
ja również mam do wydania ok 800-900zł
szukam pilarki spalinowej, poręcznej lekkiej mocnej i wytrzymałem bezproblemowej w obsłudze i ...
takie rzeczy to pewnie tylko w Erze :)
czy pakować się w Stihla MS180
czy dołożyć i wybrać HQV 240e
A może coś innego?
Prace domowe, sporadyczna wycinka drzew, czyszczenie lasu itp.

G
kris 2009-06-14 00:00

Re:piła spalinowa

kupiłem pilarke sthila ms250c i nie za bardzo wiem jak się ją zapala

1 ... 11 12 13 ... 27