opinie na temat sprzętu Parkside

G
wiena 5902 2019-01-22 22:48

opinie na temat sprzętu Parkside

Jestem posiadaczem i użytkownikiem kilkunastu przyrządów i narzędzi Parkside od dość dawna ( ok.10) lat. Używam tego sprzętu do celów własnych nie zarobkowych. Z doświadczenia własnego mogę stwierdzić że jest to niezły sprzęt bardzo adekwatny do jego ceny. Jego największym chyba atutem jest wygląd, jeżeli chodzi o wytrzymałość to już tak słodko nie jest. Po użytkowaniu ok. 5 miesięcy( sporadycznie) rozleciało się mocowanie brzeszczotu w wyrzynarce. Kupiłem drugą bo paragony do tej pory wyrzucałem. Po 2 latach użytkowania młota ( przepracował w sumie może 15 godzin rozleciała się główka) Tym razem mam paragon i aż się boję jaka będzie decyzja firmy w sprawie reklamacji. Ale najbardziej jestem zadowolony z używania małej szlifierki trójkątnej która w mojej ocenie jest nie do "zabicia" Mam takie 2 sztuki. Szlifierka oscylacyjna jest OK ale używana bardzo rzadko. Wiertarka mała używana normalnie i trzyma się dobrze. Bardzo dobrze mogę ocenić ostrzałkę do wierteł i noży (bardzo poręczna i dobrze ostrzy). Myślę na koniec że za te pieniądze jest to sprzęt , którym już można cokolwiek zrobić. Pytanie- czy jest sprzęt lepszy? Ależ oczywiście że tak tylko czy warto płacić sporo pieniędzy za sprzęt, który będzie wykorzystany sporadycznie i nie w pełnym zakresie? Decyzję pozostawiam do Państwa uznania. Pozdrawiam. Wiesiek

G
mmg 2020-02-12 17:52

Re: opinie na temat sprzętu Parkside

W listopadzie ubiegłego roku zakupiłem wkrętarkę Perkside, nie sprawdzałem czy działa dopiero w styczniu tego roku zaszła potrzeba jej użycia, co się okazało jest uszkodzony akumulator. Złożyłem reklamacje na infolinii Lidl i poinformowano mnie , że skontaktuje się ze mną serwis. Faktycznie skontaktował się ze mną drogą mailową prosząc o przesłanie zdjęć urządzenia tabliczki znamionowej itd. Odesłałem zdjęcia i ku mojemu zdziwieniu dostałem informację, że moja reklamacja nie zostaje uznana bo ten akumulator był dedykowany do piły szablastej i został sprzedany w maju 2019. Jestem w tej chwili na etapie odbijania piłeczki pomiędzy Lidlem i serwisem.
Nie polecam tego sprzętu, serwis to kpina a sprzęt trudno mi ocenić bo nabyty nie był sprawny.

G
ZMARTWIONY 2020-02-13 14:34

Re: opinie na temat sprzętu Parkside

Prawie rok temu nabyłem wiertarkę tej firmy i się okazało że wyrobiła sie ośka wirnika pod łozyskiem .Było to powodem wyrwanie szczotek węglowych .Jak to możliwe by dawać taki miękki materiał pod łożysko .Jednym słowem bubel.

G
Jaro 2020-03-03 11:07

Re: opinie na temat sprzętu Parkside

to jedna wielka lipa, pieniądz należy szanować

G
staly klient lidla 2020-08-15 15:23

Re: opinie na temat sprzętu Parkside

posiadam kilka narzędzi Parkside ,wkrętarka sprawuje się dobrze ale w szlifierce kątowej aku 20v szybko posypały się szczotki a silnik jest jednorazowy i nie do kupienia osobno

1