Narzędzia sprzedawane na komercyjnym dużym portalu.

G
Paweł 2005-10-06 00:00

Narzędzia sprzedawane na komercyjnym dużym portalu.

Mam wielki dylemat co do kupna młota udarowo-obrotowego.Jest to sprzęt profesjonalny znanej marki Metabo.Sprzęt jest niby nowy,ale nie posiada walizki i gwarancji.Sprzedawca zapewnia że to oryginał ale boję się może ma jakiś feler.Nie wiem co zrobić.co o tym sądzicie?

G
chris70 2005-10-06 00:00

Re:Narzędzia sprzedawane na komercyjnym dużym portalu.

Witam.
...Bez gwarancji, bez walizki... coś mi tu śmierdzi. Chyba chodzi o to, by język giętki powiedział wszystko co pomyśli"mądra" głowa sprzedającego, a to wszystko trafiło do Ciebie. A nóż się dasz nabrać.No chyba że Masz walizkę pieniędzy i Ci nie zależy..;)

G
misiollo 2005-10-30 00:00

Re:Narzędzia sprzedawane na komercyjnym dużym portalu.

Myślę, że warto dobrze przemyśleć tę ofertę.Bardzo często to tylko pozorna oszczędność. Często po prostu żal nam naiwnych klientów, którzy przychodzą do nas do serwisu po kilku dniach pracy elektronarzędziem.
Oczywiście to tylko niezła podróbka, zakupiona za pół ceny od przygodnego sprzedawcy.
Jeśli jednak bardzo chciałbyś nabyć ten sprzęt, poświęć ze 20/30- zł i oddaj na oględziny do profesjonalnego serwisu, gdzie powiedzą Ci czy to oryginał i w jakim jest stanie.
A najchętniej zapraszamy do autoryzowanych sprzedawców, gdzie na fachową poradę i rabat zawsze można liczyć.
Pozdrawiam

G
Conrado 2005-10-31 00:00

Re:Narzędzia sprzedawane na komercyjnym dużym portalu.

W takich wypadkach trzeba bardzo uwazac. Niekoniecznie to musi byc podrobka. Jest wiele mozliwosci. Ale nie ma sie co rozpisywac. Zapraszam na strone www.metabo.pl tam jest lista dilerow u ktorych (jesli potrafisz sie dopbrze targowac) tez mozna tanio kupic.

1