narzedzia do uzytku domowego!

G
pawel1899 2010-11-28 12:24

narzedzia do uzytku domowego!

Witam.
Wlasnie wprowadzilem sie na "swoje", i chce zaczac kompletowanie niezbednych narzedzi do uzytku domowego, takich jak mlotki, wkretaki, klucze, poziomice itd itd.

co o tym myslicie?
moze znacie jakies dobre firmy jakosc/cena?
pracuje w firmie i mamy spory upust na narzedzia NEO i TOPEXA, ale sam nie wiem, w internecie znajduje sporo narzedzi tanszych.
wiecie co jeszcze jest niezbednego w warsztacie domowym?

pozdrawiam
pawel

G
Łukasz 2010-11-28 14:42

Re: narzedzia do uzytku domowego!

Większośc ludzi ma chęć kupić wszystkie narzędzia za jednym razem, mój ojciec ma taką maniere i mam w domu kupe takich okazyjnych zestawików, tandeta że aż szczypi. Większość rzeczy da się zrobić zestawem narzędzi zawierającym: klucze płasko oczkowe 8,10,13,17 i 19, śrubokręt PH2 i płaski grubości 0,8 lub 1mm, klucz nastawny do 36mm, uniwersalne szczypce nastawne 'do rur', kombinerki, młotek 500g i imbusy 2-10mm, ewentualnie torxy 10-40. Z jednej strony rozumiem ludzi którzy zaczynają od zera i chcą kupić wszystko skompletowane, ale za każdym razem jak przychodzi mi użyć czegokolwiek z tych ojcowych zestawików to mam ochote go ubezwłasnowolnić żeby więcej takich rzeczy nie kupował. :P
Narzędzia są drogie, ale i tak wolałbym mieć porządny zestaw wymieniony wyżej niż taką walizeczke do wszystkiego.

1