Magusson - narzędzia ręczne

G
Koti 2020-06-18 20:05

Magusson - narzędzia ręczne

Witam,

chciałbym zakupić narzędzia ręczne. Wkrętaki, mierniki napięcia, imbusy, kombinerki, szczypce, młotki, pilniki do drewna, metrówkę, kątownik, nożyk, klucz do rur i nastawny itd. Potrzebował bym ich z początku do wykończenia mieszkania, następnie były by używane do domowego użytku. Może czasami będzie robione co nieco amatorsko w drewnie. Nie chcę skrzynek, bo mam Bahco do bardziej zaawansowanych spraw.

Jak oceniacie markę, dobre to czy też lepiej się w nią nie pchać? Wiem, że gwarancja wieczysta to bubel, ale na nią nie patrzę. Zepsuje się to się zepsuje, kupię nowe, byle tylko zbyt szybko się nie popsuło.

Z początku brałem jeszcze pod uwagę Bahco, ale to drogi gips, a i też nie potrzebuje tak dobrych narzędzi. Drugim wyborem były Neo Tools, Dedra i Topex, ale przeglądając fora wyszło, że Dedra to już nie ta sama Dedra co kiedyś, natomiast Topex jest jeszcze gorszy. Z tych trzech wybrałbym wtedy Neo Tools, ale zastanawia mnie jeszcze ten Magusson, bo dość ciekawie to wygląda cenowo oraz jakościowo (chyba, że tylko wygląda).

Z góry dziękuję za odpowiedz.

G
Anno 2020-06-19 14:28

Re: Magusson - narzędzia ręczne

Podpinam się do pytania. Obecnie mam jakieś stare narzędzia nonamy, które nijak mi pasują. Na tego magussona też się czaję już miesiąc, ale też jestem bardziej nastawiony na Neo Tools. Jedni na Neo narzekają, jedni nie, ale każdy pisze, że do domowych warunków są jak znalazał.

Poczekam też na opinie o tym magussonie.

G
aaa 2020-06-21 22:49

Re: Magusson - narzędzia ręczne

wszystkie marki ktore wymieniles (lacznie z bahco) to jedno i to samo wiec mozesz smialo inwestowac w to co od poczatku chodzi ci po glowie.najwazniesze zeby odpowiadalo tobie a zdaniem innych sie nie sugeruj.

1