MacAllister - Warto ???

Do ostatniej strony »
G
Irek 2008-03-09 00:00

Re:MacAlister - Warto ???

posiadam szlifierke typu flex żyrafa jest zarombista tylko mam problem z kupnem papieru lub siatki niewiem gdzie kupić mogę dostac od kogoś adres sklepu mieszkam niedaleko kielc

G
Irek 2008-03-09 00:00

Re:MacAlister - Warto ???

morzesz mi podać adres gdzie moge dostać papiery lub siatki do szlifowania gładzi do szlifierki typu flex żyrfa mieszkam obok Kielc

G
Waldi 2008-03-14 00:00

Re:MacAlister - Warto ???

Papier widziałem na allegro, 2 zł za sztukę...

G
RaMiReZ 2008-03-21 00:00

Re:MacAlister - Warto ???

w kazdym narzedziu czy to bedzie ostylacja mimosrod czy tasmowka bedzie w gwarancji nie stosowac do gipsow itp.
jak juz to kupcie najtansze i jak padnie to do kosza. proponuje przedmuchiwanie urzadzenia co jakis czas.
na razie to spotkalem sie z modelem makity i perlesa ostylacjami gdzie mozna zastosowac do pylistych materialów ale koszt to ok 1000zl
pozdro
Oto 2 sprzęty mimośród i oscylacyjna dostępne w Leroy Merlin na które firma uznaje wykożystanie sprzętu do gipsów.
http://www.leroymerlin.pl/mpng2-front/pre?zone=zonecatalogue&idLSPub=1166449582&idEIPub=1199787062
http://www.leroymerlin.pl/mpng2-front/pre?zone=zonecatalogue&idLSPub=1166610290&idEIPub=1199785934

G
szymon 2008-03-25 00:00

Re:MacAlister - Warto ???

Używałem takich szlifierek do szlifowania "gipsów". Po kilku dniach siadało łożysko te w stopce. To raczej tylko jedyna większa wada. A w sprawie gwarancji to przemyć lekko benzyną środek maszyny i przyjmują bez problemu.

G
jacu 2008-07-19 00:00

Re:MacAlister - Warto ???

posiadam szlifierke typu flex żyrafa jest zarombista tylko mam problem z kupnem papieru lub siatki niewiem gdzie kupić mogę dostac od kogoś adres sklepu mieszkam niedaleko kielc
W Kielcach Bocianek lub Szydłówek górny

G
ryszard_i60 2009-01-16 00:00

Re:MacAlister - Warto ???

witam panowie mam pytanko jakiego gipsu lub szpachli uzywacie zeby mozna bylo szlifowac zyrafa? ja kiedys prubowalem ale nie bardzo szlo,bo nie chcial ciagnac odkurzacz i wszystko zatrzymywalo sie w gowicy istwierdzilem ze szpachle sa za ciezkie i za wilgotne choc byly suche.ja pracowalem w dani i tam szpachle byly gotowe a po wyschniecu lekkie i rzeczywiscie lekki byl ten pyl.jesli mozna prosze o podpowiedz . dziekuje

G
ryszard_i60 2009-01-16 00:00

Re:MacAlister - Warto ???

witam panowie mam pytanko jakiego gipsu lub szpachli uzywacie zeby mozna bylo szlifowac zyrafa? ja kiedys prubowalem ale nie bardzo szlo,bo nie chcial ciagnac odkurzacz i wszystko zatrzymywalo sie w gowicy istwierdzilem ze szpachle sa za ciezkie i za wilgotne choc byly suche.ja pracowalem w dani i tam szpachle byly gotowe a po wyschniecu lekkie i rzeczywiscie lekki byl ten pyl.jesli mozna prosze o podpowiedz . dziekuje

G
jjaarreekkpol 2009-01-19 00:00

Re:MacAlister - Warto ???

Jeżeli chodzi o szlifowanie to najlepiej i najdokladniej zyrafą szlifuje sie ready gips (jest to gotowa szpachla w wiaderkach lub w workach) oraz uniflot ktory jest twardy , niestety czasami zbyt twardy najlepiej go szlifowac odrazu jak przyschnie. I jeszcze jedno kazdy gips szlifuje sie inaczej. Bzdurą jest ze zyrafą nalezy robic ruchy pol okrągle bo wtedy nie narobi sie dziur!!! WIELKIM MINUSEM ZYRAFY JEST TO ZE TALEZ OBRACA SIE DZIEKI LINCE !!! Takze nie dusimy sprzetu!!! Mozna go przycisnac w zaleznosci jaki papier mamy i co szlifujemy , np nie nalezy przyciskac szlifując uniflot!!!! narobimy łat!!! ruchy maja byc precyzyjne z wyczuciem

G
sirchomer 2010-03-15 23:24

Re:MacAlister - Warto ???

dedre polecam jest serwis w polsce czego nie moge powiedziec o odkurzaczu mac allistera nigdzie nie ma czesci glupi problem ale na mojej dederce przejechalem juz kilometry a odkurzacz sie sprawdzal dopluki nie zgubilem wezy a oprucz casto nigdzie w necie nic nie ma flexik jest lzejszy ale dedra ma tani serwis i jak dla mnie jest ok i do gladzi i do gk polecam.
ps prosze o rade odnosnie wezyka do maca sirchomer@onet.pl

G
sir chomer 2010-03-15 23:32

Re:MacAlister - Warto ???

mordka ma gk proponuje vario rygipsa a na scianki megatron czy jakos tak malo sie pyli i niezapycha papieru pozatym kup akrylputza albo inna gotowa mase i przegladz (rozciagnij na gk)na gladko wtedy nawet zyrafa nie bedzie ci potrzebna sirchomer@onet.pl

G
m3 2010-03-26 12:26

Re:MacAlister - Warto ???

Witam,
mam do sprzedania szlifierkę Flex WST700VV w komplecie z odkurzaczem Flex S47. Jest to najnowsza szlifierka Flexa.
Sprzęt zakupiony na jesieni, gwarancja producenta 2 lata.Użyta tylko do celów wypróbowania. Stan wizualny jak i sprawnośc sprzętu 100%. Cały komplet to tylko 4300, gdzie w sklepach chodzi po 6200zł. Za tyle ja kupiłem. Zmieniam rodzaj działalności i wysprzedaję sprzęt.Kontakt pod numer 784 222 100.Oczywiście możliwy odbiór osobisty i ogłedziny sprzętu na miejscu.Pozdrawiam

G
maniek0824 2010-05-06 23:23

Re: MacAllister - Warto ???

sprzet ogólnie dobry wszystko działa ale jest krótko wytrzymałe np mieszadło zaczeła szfankowac elektronika po 3 tygodniach posiadam młot wyburzeniowy ,wiertarke, młoto wiertarke pił tarczowa ale nie narzekam

G
Maariusz 2010-05-07 18:38

Re: MacAllister - Warto ???

Jest tyle innych firm, że drugi raz tego sprzętu nie kupię. Miałem szlifierkę kątową i wiem co piszę

G
marek 2010-06-27 10:15

Re: MacAllister - Warto ???

Pytanie do szlifierki (zyrafy) dedra.
Czy można zamienić orginalną linę napędową na linkę z szlifierki FLex??

Pozdrawiam

1 2 3